Dziedātāja Aija Andrejeva sniegs koncertuzvedumu “Grāmatzīme”


Strauji tuvojas rudens un dziedātājas Aijas Andrejevas koncertuzvedums Grāmatzīme. To baudīt būs iespēja Latvijas lielākajās pilsētās - 22. septembrī Liepājas olimpiskajā centrā (LOC), 28. septembrī Valmieras Kultūras centrā, 29. septembrī Ventspils teātra namā Jūras vārti, 4. oktobrī Rīgā koncertzālē Palladium.


Koncertuzvedums Grāmatzīme tiek veidots, kā dažādu, muzikālu un emocionālu mirkļu bagāts, krāsains stāsts par cilvēka pasauli.


Dziedātāja Aija Andrejeva klausītājiem sniegs četrus emocionālu mirkļu bagātus koncertuzvedumus Latvijas lielākajās pilsētās Liepājā, Ventspilī, Valmierā un noslēguma koncertuzvedumu Rīgā. Jau no šodienas biļetes pieejamas visās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās kā arī internetā.


Kā atzīst koncertuzveduma Grāmatzīme režisore Maija Kalniņa: ”Aijas Andrejevas muzikālais ceļš un redzējums ir dažādu meklējumu bagāts. To spilgti apliecina nu pat klajā nākušais albums Grāmatzīme, kurā Aija atradusi pavisam jaunu, negaidītu un klausītājiem pārsteidzošu skanējumu un emocionālu vēstījumu”.


Koncertuzvedums Grāmatzīme noteikti būs muzikāli, vizuāli un emocionāli krāsains ceļojums katram tā apmeklētājam, tajā tiek iekļautas dziesmas no jaunā albuma, kā arī populārās vecās dziesmas.


Koncertuzvedumā netrūks daudz pretrunu, kontrastu, pārdomu, kas mijās ar lielu daudzumu prieku un enerģiju. Muzikālo baudījumu sniegs 15 cilvēku sastāvs, koncertuzvedumu paspilgtinās Štrausa stīgu kvartets.


Scenogrāfiju veidos pieredzējis mākslinieks Aigars Spaģis, savukārt horeogrāfiju Karīna Lapšina un Tālis Āboliņš.
Biļetes uz visiem četriem koncertuzvedumiem var iegādāties Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās vai mājas lapā www.bilesuparadize.lv, kā arī www.aijaanadrejeva.lv.


Aija ir viena no Latvijā spilgtākajām un veiksmīgākajām dziedātājām, kas savu astoņu gadu profesionālas darbības laikā ir izdevusi četrus studijas albumus, kā arī sevi lieliski pierāda kā aktrise Liepājas teātra izrādē Pūt Vējiņi.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas