Dziedātāja Jenny May ar koncertu atzīmēs desmit gadus mūzikāDziedātāja Jenny May, svinot desmit gadus mūzikā, sagatavojusi eksotisku šovprogrammu, ko 1.jūlijā būs iespēja baudīt Daugavas koncertzālē.

Pavisam nebijušu un mistisku noskaņu radīs gongu un netradicionālo dabas instrumentu skanējums mūziķu Daces Straumes un Yakov Cheich- Sultan pavadībā. Latvijā pirmo reizi meditatīvā mūzika tiks apvienota ar pop mūziku. Jenny May grib, lai koncerta laikā klausītāji atmodina garu un ceļ to spārnos.

Koncertu dzīvās mūzikas pavadībā paspilgtinās profesionāli dejotāji Rolands Šteinbergs un Baiba Ceļmalniece. Horeogrāfija tiks atsvaidzināta ar dažādiem šova elementiem.

Līdzās jauniem latino ritmiem Jenny May izpildīs visiem zināmos, tautā mīļotos skaņdarbus no iepriekšējiem albumiem, kā piemēram, „Nāk nakts” „Es gribu vēl mīlēt”, „Tev paveiksies”, kā arī dziesmas no karjeras pirmsākumiem „All expectatitons”, „You dont have to peove anything” u.c. kompozīcijas.

„Ir milzīgs gandarījums par paveikto šajā starta skrējienā 10 gados. Mūzika ir tas lauciņš, kurā jūtu piepildījumu un zinu, ka vēl varu realizēties plašāk. Mūzikai nav robežu. Ir tikai jāizpleš spārni un jālido tālāk. Man prieks, ka šo gadu laikā man ir tik daudz uzticamu klausītāju. Es būšu ar jums arī turpmāk!” tā Jenny May par savām svinībām.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas