Mežaparkā kopā ar Imbrugliju un Tikaramu uzstāsies «Otra puse»22. jūlijā jaunās programmas «Live Under Sky» («Koncerts zem klajas debess») ietvaros Mežaparka estrādē uzstāsies Natālija Imbruglija un Tanita Tikarama. Šodien koncerta rīkotāji ziņo, ka abām ārzemju viešņām pievienosies arī pašmāju romantiskā popgrupa «Otra puse», vēsta grupas pārstāvji.

Pirmo reizi Rīgā ar koncertu ierodas Natalie Imbruglia – Austrālijas dziedātāja un aktrise, neskaitāmu prēmiju laureāte un ieguvēja, piemēram, Billboard Music Award, Grammy, Brit Award, MTV Music Award, American Music Award un daudzu citu. Māksliniece pārdevusi vairāk nekā 10 miljonu albumu, vienas no biežāk atskaņotajām dziesmām radio – „Torn” un „Shiver”, lomas veiksmīgās kinofilmās un dalība X factor UK žūrijā.

Muzikālo svētku LIVE UNDER SKY organizatori, paziņo arī Natālijas Imbruglijas pirmā zvaigžņotā viesa vārdu – tā ir mega–populāra indiāņu izcelsmes angļu dziedātāja, Diamond Award, World Music Award, British Award, trīs multi–platīna un trīs zelta albumu ieguvēja, vienas no «visu laiku iemīļotākajām dziesmām» Twist In My Sobriety – izpildītāja Tanita Tikaram.

Biļetes: bilesuserviss.lv

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas