Gada nogalē – aktieru dīdžeju cīņa

Gada pēdējā piektdienā, 30. decembrī plkst. 21.00, pašā Rīgas centrā – Teātra Bārā – radošā apvienība "Nomadi" aicina uz svētku ballīti un otrām Vislatvijas aktieru DJ-u cīņām, kurās piedalīsies 10 aktieri no 8 Latvijas teātriem – Dailes teātra, Latvijas Nacionālā teātra, Jaunā Rīgas teātra, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra, Leļļu teātra, Liepājas teātra, Valmieras Drāmas teātra un "Dirty Deal Teatro".

"Hey, Mad Ant!" Apvienības Mad Ant dalībnieces Madara Botmane un Anta Aizupe (Latvijas Nacionālā teātris) klausītāju sirdis iekaros ne tikai ar sievišķīgo šarmu, bet arī ar pārsteigumiem uzstāšanās laikā: "Pieliksim punktu negatīvajiem mītiem un dzīvosim tā, kā paši vēlamies Kaut drusku jaudīgāk un kvalitatīvāk.. enerģija, spēks, prieks un krāsainība."

Kas ir Jeramy Hollow? Viņu īstajā vārdā sauc Artūrs Pabērs, kurš sacensībās pārstāvēs Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri. Artūrs ar mūzikas producēšanu nodarbojas jau kopš 2006. gada, savukārt kā DJ-a prasmes piekopj vairāk kā 4 gadu garumā, spēlējot dažādos klubos un pasākumos: "Viss sākās ar Repu un Hip-Hop, kas attīstījās līdz Dubstepam. Arī šoreiz vakara apmeklētājiem piedāvāšu sadzirdēt un sajust īsto Dubstep atmosfēru."

Savukārt Artūrs Dīcis no Dailes teātra liks aizmirst rūpes un raizes: "2012. gada 21. decembrī būs pasaules gals. Mums palicis mazāk par gadu. Ja vienā vakarā ir iespējams piedzīvot tik daudz, kā ar mani pie DJ pults, tad pasaulei nav par ko uztraukties."

Toties Kārlis Krūmiņš no Dirty Deal Teatro piedāvās vecos hītus, jaunos hītus, nedzirdētos hītus un nepavisam hītus no visdažādākajiem laikiem: "Es nekautrēšos likt tieši to mūziku, ko tobrīd klausītāji gribēs dzirdēt. Mans DJ trumpis ir spēja improvizēt un pielāgoties visdažādākajai publikai".

Aktieru DJ Battle pirmajā posmā aktieri sacentīsies pāros un skatītāju simpātijas mēģinās iekaros ar 15 minūšu dziesmu setu. Tas, kurš saņems visskaļāko skatītāju atbalstu, iekļūs pusfinālā, savukārt finālā gaidāms duelis divu labāko DJ-u starpā.

Pasākums organizēts sadarbībā ar Teātra Bāru. Ieeja par ziedojumiem.

Avots: www.svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas