Grupas „Dagamba” un „The Sound Poets” atklās „Origo Summer Stage” sesto sezonu4.jūnijā tirdzniecības centra „Origo” laukumā jau tradicionāli tiks atklāts vasaras kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage”, kas visu vasaru priecēs Rīgas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīvu un daudzveidīgu bezmaksas koncertu programmu. Atklāšanas koncertā skatītājus priecēs Latvijas pop-roka karaļi „The Sound Poets” un virtuozā grupa „Dagamba”.

Līdz šim uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstājušies ap 100 ārzemju un latviešu mākslinieki un muzikālās apvienības, tajā skaitā tādi iecienīti mūziķi kā Nils Īle, Jolanta Gulbe, Pits Andersons, Intars Busulis, Jānis Stībelis un Inese Galante. Tāpat ik gadu „Origo Summer Stage” uz Rīgu atvedis arī ārzemju viesus, sniedzot iespēju ikvienam interesentam iepazīt mūziku no visas pasaules – sākot ar Lietuvu, Zviedriju un Lielbritāniju un beidzot ar ASV, Brazīliju, Indiju un pat Āfriku. Arī šogad, „Origo Summer Stage” sestajā sezonā, gaidāma plaša un daudzveidīga muzikālā programma, kuru atklās populārās Latvijas grupas „The Sound Poets” un „DAGAMBA”.

Grupa „The Sound Poets”, kas atklāšanas koncertā uzstāsies plkst. 17:00, dibināta 2011. gadā un kopš tās rašanās brīža ieņēmusi stabilu pozīciju Latvijas mūzikas lauciņā. „The Sound Poets” vienmēr ir spējuši izcelties paši savā emocionāli inteliģentā pop-roka stilā. „Origo Summer Stage” atklāšanā grupa atskaņos jauno singlu “Skats no augšas”, kas izdots 2015. gada aprīlī un tiks iekļauts grupas jaunajā albumā „Pulsē”, tāpat koncertā būs dzirdami arī visiem iemīļotie un zināmie grupas hīti.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas