Iznāk jauna filma ar Silvesteru Staloni galvenajās lomāsPēc ilgāka pārtraukuma kino atgriežas slavenais Silvesters Stalone (Sylvester Stallone), kas sadarbībā ar vairākām balvām nominēto režisoru Raienu Kūgleru (Ryan Coogler) radījis filmu „Creed”, kas jau tagad neoficiāli tiek virzīta vairākām Oskara balvas nominācijām.

Izklaides industrijas gigants Warner Bros sadarbībā ar jau minēto režisoru Kūgeru, apvienojuši darbībā jauno, talantīgo aktieri Maiklu B. Džordanu (Michael B Jordan), kas filmā attēlo Apollo Krīda (Apollo Creed) dēlu, atklājot jaunu filmas „Rokijs” nodaļu kopā ar Filmu Akadēmijas balvai nominēto Silvesteru Staloni.

Adonīs Džonsons (ko filmā spēlē Džordans) nepazina savu slaveno tēvu – pasales smagsvara čempionu Apollo Krīdu, kurš šķīrās no dzīves šajā pasaulē, vēl pirms Adonīs bija dzimis. Tomēr nenoliedzami – bokss ir viņa asinīs, tāpēc Adonīss dodas uz Filadelfiju, kur notika Apollo leģendārā cīņa pret stipro pretinieku Rokiju Balboa (Rocky Balboa).

Nokļuvis pilsētā, Adonīss uzmeklē Rokiju (Staloni) un lūdz viņu kļūt par savu treneri. Par spīti tam, ka pats uzstājis, ka izstājies no cīņām uz visiem laikiem, Rokijs saskata Adonīsā spēku un disciplīnu, ko bija pamanījis arī Apollo – niknajā sāncensī, kas galu galā bija kļuvis par viņa labāko draugu. Piekritis Adonīsu pieņemt, Rokijs sāk viņu trenēt, saprotot, ka pretinieks, kam būs jāstājas pretī ringā, ir nāvējošāks nekā jebkurš kam pretī nācies stāties pašam Rokijam.

Ar Rokiju savā ringa stūrī, nepaiet ilgs laiks, kad Adonīss gūst iespēju pretendēt uz to pašu titulu, ko reiz ieguva viņa tēvs…, bet vai viņš spēs attīstīt ne tikai prasmes, bet arī īsta cīkstoņa cienīgu sirdi?

To varēsim uzzināt jau rīt, kad filma visā pasaulē iznāks uz lielajiem ekrāniem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas