Jau šo piektdien rīdziniekus priecēs pirmais Rīgas brīvdabas festivāls “Ziedoņdārza svētki”

Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžas studenti un pasniedzēji jau ceturto gadu aicina rīdziniekus un Rīgas viesus uz kopīgi veidoto projektu Ziedoņdārza svētki.


Tas norisināsies Ziedoņdārzā 2012.gada 11.maijā no plkst.17:00 un atklās Rīgas brīvdabas festivālu sezonu.


Šī gada Ziedoņdārza svētku tēma - Nākotne ir tagad. Domās nākotnē, bet ar darbiem tagadnē - tāda ir svētku devīze, kas tematiski vienos svētku aktivitātes. Svētku organizatori aicina apmeklētājus padomāt par lietām, ko varam īstenot jau tagad, lai nākotni padarītu gaišāku, - aktualizēt zaļo domāšanu, labdarību, plašās iespējas radoši izpausties.


Pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvātas dažāda satura un rakstura aktivitātes, kas iekļausies svētku tēmā, - upcycled tērpu radīšana un modes skate, kopīgi veidota mozaīka no saplīsušiem traukiem, labdarības koncerts, jauno literātu šovs, radošās darbnīcas, basketbola freestyle paraugdemonstrējumi, deju meistarklases, kā arī citas radošas un uz gaišām domām iedvesmojošas darbības.


Ziedoņdārza svētkos viesosies dažādi tautā iemīļoti mākslinieki: Kārlis Kazāks, šova "Latvijas Zelta talanti" uzvarētāji brāļi Dermaki, finālisti Ansis Jansons un ritma grupa "Rhytmical Storm", jauniešu vidū atzītā grupa "Gapoljeri", Arvīds Berķis (grupa Blitze) kā arī alternatīvās mūzikas pārstāvji - grupas Burned In Blizzard, Faithful In Misfortune un Dream For Eternity. Svētku ietvaros notiks sadarbība ar labdarības bodīti "Otrā elpa" un Monster Energy drink.


Avots: nra.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas