Kinoprojekts “Spektrs” aicina uz filmas “Māmiņa” īpašo seansuKinoprojekts “Spektrs” turpina iepazīstināt Latvijas kino skatītājus ar Ksavjē Dolana daiļradi - pēc pagājušā gada oktobrī izrādītās režisora filmas “Toms fermā” drīzumā varēsim redzēt viņa jaunāko darbu “Māmiņa”!

Ja gadījumā vēl neesat pazīstami ar Ksavjē Dolana daiļradi, tad ziniet - tas nenozīmē melodrāmas, bet gan emocionālu dziļumu un attiecību reālismu. Vizuāli Dolana filmas ir mūsu laiku un režisora paaudzes precīzs atainojums ar visu no tā izrietošo estētiku - stilīgu vides iekārtojumu, palēninātiem kadriem mūzikas video stilistikā un, protams, pašu mūziku, kurā izpaužas varoņu dvēseles stāvoklis un sajūtas, kam pietrūkst vārdu.

Filma “Māmiņa” turpina Dolana iemīļoto tēmu par mātes un dēla attiecībām: šajā gadījumā tā ir vientuļā māte Diāna un viņas grūti audzināmais, hiperaktīvais pusaugu dēls Stīvs. Viņu attiecības nemitīgi ir uz eksplozijas robežas - ne tikai Stīva uzvedības dēļ, bet arī tāpēc, ka Diāna jeb Die, kā viņa pati sevi dēvē, nemaz tik prasmīga māte nav. Par trešo elementu kļūst kaimiņiene Kaila, kas piekrīt mācīt Stīvu un atrod ar viņu negaidītu sapratni. Taču, kā jau to var nojaust, arī biklajai, pieklājīgajai skolotājai ir savi noslēpumi...

Tādēļ jau šī gada 12. februārī 19:00 tiekamies uz īpašu filmas "Māmiņa" pirmizrādes pasākumu k/t Splendid Palace, kur ne tikai kopīgi noskatīsimies filmu dienu ātrāk pirms tās regulārajiem seansiem, bet arī dzirdēsim interesantu un emocionālu ievadu no kāda sabiedrībā populāra cilvēka, bet pēc tam pie vīna glāzes domubiedru un patiešām laba kino entuziastu lokā pārspriedīsim nupat uz ekrāna redzēto! Biļetes cena tāda pati, kā uz jebkuru citu seansu - 4,50 EUR, bet studentiem, uzrādot apliecību, tikai 2,- EUR!

Filma Latvijas kinoteātros no 13. februāra.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas