„KLANG Breakdown” jau šonedēļ!Šo piektdien, 6.oktobrī, Latvijas 1.Rokkafejnīcā festivālam “KLANG!” veltītā koncertā uzstāsies “Rebel Riot”, “The Factor” un “Relicseed”.

Latviešu heavy rock`n`roll flagmaņu “Rebel Riot” sastāvā gandrīz nemainīgi muzicē četri dalībnieki, kuru kaislība par 80-to klasisko roku un metālu vislabāk sajūtama koncertos. Grupas trešo studijas albumu “The Good, The Bad and The Heavy” 2016.gada Novembrī izdevuši pašmāju “Thunderforge Records”.

“The Factor” ir viena no tām latviešu grupām, kas “atkārtoti pierāda to, ka Latvijā ar rokmūziku viss ir kārtībā” .

Albuma “Power Play” (ERM, 2016) prezentācijas koncertu turnejas laikā grupa uzstājās ne tikai dažādās Latvijas pilsētās, bet arī Lietuvā, Čehijā, Slovākijā un Polijā. 2018.gada pavasarī kvintets viesosies Vācijā, Holandē un Beļģijā.

Pirmo uzstāšanos Latvijā kopš otrā albuma “Slaughterhouse” (Microphone Records, 2014) izdošanas apvienība “Relicseed” atzīmēs ar minialbumu “Ideoloģija”. Grupas otrajam albumam veltītā koncertu sērija “Serial Surgery Tour” izskanēja ASV, Ungārijā, Horvātijā, Slovēnijā, Serbijā, Vācijā, Nīderlandē, Polijā un citās Eiropas valstīs, kā arī Krievijā.

Ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 20:00. Biļetes uz koncertu nopērkamas iepriekšpārdošanā vietnē Ticketshop.lv par 5 EUR; pie ieejas cena būs dārgāka.

Rokfestivāls „KLANG!” Ķekavas pagasta „Vidusklaņģos” pirmo reizi notika 2013. gadā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas