Latvijas kinoteātros lielisku sniegumu turpina demonstrēt “Marsietis”Piedzīvojumu filma "Marsietis" ar Metu Demonu titullomā Latvijas kinoteātros turpina uzrādīt lielisku sniegumu. Filmu nedēļas griezumā apmeklējuši 6263 skatītāji, kas nodrošina kinolentei pirmo vietu otro nedēļu pēc kārtas.

Pēc notikušās vētras uz Marsa astronauts Marks Votnijs ir bez vēsts pazudis un oficiāli pasludināts par bojā gājušu, tāpēc viņa komanda dodas atpakaļceļā uz Zemi bez viņa. Taču Marks ir palicis dzīvs un, cīnoties ar izsīkstošajām gaisa un pārtikas rezervēm, viņa galvenais uzdevums ir atrast veidu, kā paziņot Zemei par savu eksistenci un izdzīvot līdz brīdim, kad ieradīsies glābēji.

Uz otro vietu pakāpusies animācijas filma "Mēness sargs". Uz filmu pārdotas 4478 biļetes.

Savukārt par vietu zemāk noslīdējusi piedzīvojumu filma "Everests", kas ap sevi sapulcējis īstu zvaigžņu plejādi. Ar lielisko aktieru komandu: Džeisonu Klārku, Džošu Brolinu, Džeiku Gilenholu, Keiru Naitliju filma priecējusi 3255 skatītājus.

Ceturtā vietā debitējusi piedzīvojumu filma "Pens: Piedzīvojumi Nekurnekadzemē, ". Uz filmu pārdotas 2410 biļetes.

Top pieci vietu saglabā arī komēdija "Praktikants" ar Annu Hataveju un Robertu de Niro galvenajās lomās. Uz filmu pārdotas 2045 biļetes.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas