Latvijas kinoteātros sāk rādīt animācijas filmu “Pastnieks Pets”No 5. septembra Latvijas kinoteātros ierodas britu pasta dienesta slavenība – paciņu piegādes lielmeistars Pets un viņa bezbailīgais runcis Džesijs animācijas filmā "Pastnieks Pets".

Draudzīgais un visu iecienītais pastnieks Pets dara iemīļoto darbu un mierīgi dzīvo mazā britu pilsētiņā. Sagadās tā, ka Pets iesaistās valsts televīzijas talantu konkursā, un izrādās, ka profesionāla pastnieka iemaņas ir tikai viens no viņa talantiem. Viņš dzied tā, ka jābrīnās gan komisijai, gan visai valstij, un iekļūst finālā.

Tiklīdz uzaust Peta slavas saule, uzrodas skauģi, un sāncenši beigās gatavi uz visu, lai uzvarētu pastnieku. It kā ar to vēl būtu par maz, pasta priekšniecība nolemj, ka Petu kādu laiku aizstās viņa līdzinieks robots "Petobots 3000" ar palīgu runci "Džesobotu". Tuvojoties valsts konkursa finālam, vērpjas intrigas, un Pets arvien skaidrāk apjauš, ka naudas, slavas un jaunā zvaigznes kostīma dēļ viņš var zaudēt pašu dārgāko – mīļu ģimeni, draugus un cieņu, kas gūta krietnā darbā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas