Latvijas kinoteātros sāk rādīt komēdiju “Izlaidums”No 10. oktobra Latvijas kinoteātros sāk rādīt krievu komēdiju "Izlaidums".

"Izlaidums" ir strauja un trokšņaina komēdija par atvadām no skolas, kas gan jauniešiem, gan skolotājiem paliks atmiņā uz mūžu. Daudzas godības atkārtojas. Dzimšanas dienu un Jauno gadu mēs svinam ik gadu, bet skolas izlaidums notiek tikai vienreiz. Lai abiturienti nekļūtu traki, klausīdamies garlaicīgās un svinīgās runas par "dzīves ceļa sākumu" un "putnēniem, kuri pamet ligzdu", viņiem ir pašiem jāsarīko sev svētki.

Vienas un tās pašas klases abiturienti dažādi gatavojas izlaidumam. Reperi filmē savas dziesmas videoklipu, ballīšu cienītājs iekrāj alkoholu, nevainīgs zēns gaida pirmo seksu, iemīlējies Romeo nodomājis mīļotajai uzdāvināt saderināšanās gredzenu. Visi filmas varoņi noskaņoti neko sev neliegt – šo nakti viņi nekad neaizmirsīs.

Kā bieži mēdz gadīties, vecāki un skolotāji ir uz vienu roku un svinības iztēlojas pavisam citādi. Viņi vēlas sarīkot tradicionālu vakarēšanu ar dzejas lasījumiem, salātiem un estrādes mūziku. Jo tuvāk ir svinību diena, jo asākas kļūst sadursmes starp pieaugušajiem un jauniešiem, skola kļūst par kaujas lauku, izlaidums – par paaudžu karu bez noteikumiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas