Latvijas kinoteātros skaļi sevi piesaka fantāzijas filma “Hobits: Piecu armiju kauja”Latvijas kinoteātros līdera pozīcijas pārņēmusi piedzīvojumu fantāzijas filma "Hobits: Piecu armiju kauja". Filmu nedēļas griezumā noskatījušies 32 tūkstoši skatītāju.

Pēc rūķu valsts atgūšanas hobita Bilbo Baginsa, Torina Ozolvairoga un rūķu briesmu pilnie piedzīvojumi nebūt nav galā. Saniknotais pūķis Smogs izgāž savas ugunīgās dusmas uz Ezera pilsētas neaizsargātajiem iedzīvotājiem, bet Torina prātu apmiglojuši dārgumi, kuru dēļ viņš gatavs upurēt draudzību un godu. Bilbo nekādi neizdodas vest viņu pie prāta, tādēļ hobits spiests izdarīt riskantu izvēli, nenojaušot, ka tuvojas vēl lielākas briesmas - Viduszemes ļaunākais ienaidnieks Saurons nosūtījis orku leģionus uz Vientuļo kalnu. Ap savstarpēji karojošajām tautām savelkas tumsa, tādēļ rūķu, elfu un cilvēku rasēm jāizvēlas - apvienoties, vai tapt iznīcinātiem. Bilbo attopas piecu dižu armiju kaujas epicentrā, kur notiek cīņa uz dzīvību un nāvi, bet Viduszemes nākotne karājas mata galā.

"Hobits: Piecu armiju kauja" ir trešā, noslēdzošā daļa episkajai filmu triloģijai, kas uzņemta pēc britu rakstnieka Dž.R.R. Tolkīna pasaulslavenā fantāzijas romāna "Hobits" motīviem.

Uz otro vietu noslīdējusi iepriekšējo nedēļu favorīte – animācijas filma "Madagaskaras pingvīni", kuru kopumā jau noskatījušies 50 tūkstoši skatītāju.

Vietu zemāk atkāpusies piedzīvojumu filma "Bada spēles: Zobgaļsīlis. 1. daļa", bet ceturtajā vietā ar pārdotām 1127 biļetēm ierindojusies pašmāju spēlfilma "Modris".

Top pieci noslēdz zinātniskās fantastikas filma «Starp zvaigznēm» .

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas