Latvijas skolas un skolotāji pirmo reizi saņem Ekselences balvasLatvijas skolas un skolotāji ceturtdien pirmo reizi saņēma Ekselences balvas par ieguldījumu inovatīva mācību procesa īstenošanā dabaszinātnēs un matemātikā, informē Valsts izglītības satura centrā.

Balvas pasniedza Valsts prezidents Andris Bērziņš izglītības izstādes "Daba un zinātne skolā! Aizraujoši!" atklāšanas ceremonijas laikā.

Ekselences balvas saņēma trīs skolas – Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Smiltenes ģimnāzija un Vecumnieku vidusskola – un četri skolotāji – Vecumnieku vidusskolas fizikas skolotāja Aldona Alenčika, Ogres Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotāja Ilze Pomere, Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas bioloģijas skolotāja Pārsla Treimane un Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas matemātikas skolotāja Olga Šeremeta.

Apbalvotās skolas saņēma arī uzņēmēju sponsorētas datu kameras, bet skolotāji – naudas balvu 1000 latu.

Ekselences balva ir mākslinieciski izgatavots priekšmets – stikla ābols, kas simbolizē dabaszinātņu un matemātikas projektu, kā arī plāksnīte, uz kuras ir norādīts balvas pasniedzējs un saņēmējs, balvas saņemšanas apliecinājuma diploms no uzņēmuma, balvas pasniedzēja un izglītības un zinātnes ministra pateicības raksts skolas direktoram un atzinības raksts skolotājam.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas