Liepājā norisināsies festivāls “Via Baltica”


No 10. līdz 23. augustam Liepājā norisināsies festivāls "Via Baltica", informēja pasākuma rīkotāji. Festivāls veltīts vēsturiskās akcijas "Baltijas Ceļš" atcerei.


Vieni no labākajiem Baltijas valstu, kā arī Vācijas un Krievijas mūziķiem atskaņos mūziku dažādām klausītāju gaumēm, sākot no kamermūzikas klasikas līdz pat izcilākajiem Baltijas valstu komponistu darbiem.


Latviju pārstāvēs tādi klausītāju iemīļoti mūziķi kā Dita Krenberga, Ints Dālderis, Eva Bindere, Aina Kalnciema, orķestra "Sinfonietta Rīga" Stīgu kvartets un citi. Spožāko festivāla zvaigžņu vidū solās būt arī klarnetists Endijs Mails no Vācijas un alta spēles virtuozs Maksims Novikovs. Atsevišķi festivāla pasākumi šogad tiks veltīti arī pašiem mazākajiem klausītājiem un jaunajiem mūzikas talantiem.


Festivālā jau no 2. augusta liepājniekiem un pilsētas viesiem būs apskatāma sadarbībā ar Ārlietu ministriju un Liepājas muzeju veidotā foto izstāde "Baltijas ceļš, kurš izmainīja pasauli". Savukārt mūzikas nozares profesionāļus pulcēs festivāla laikā rīkotā konference.


Šobrīd pieejamas biļetes uz pieciem festivāla koncertiem. Biļetes iegādājamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv.


Ar festivāla jaunumiem var iepazīties organizācijas "Via Cultura" mājas lapā www.viacultura.lv.


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas