Liepājas Latviešu biedrības namā atklāta Gunta Otaņķa personālizstāde „Cits un citi”Mākslinieka Gunta Otaņķa personālizstāde „Cits un citi” gaida skatītājus Liepājas Latviešu biedrības namā no 2.decembra līdz 3.janvārim.

Izstādē eksponētas astoņas vienāda izmēra gleznas, radītas eļļas krāsu tehnikā uz audekla. Darbi sadalīti pa četriem pāriem un katrs pāris savā starpā kontrastē. Mākslinieks par savu darbu būtiskāko pamatu uzskata iespēju dot skatītājam brīvību darba vērtējumā un interpretācijā. Nevienā darbā nav stāsts, kas autoram zināms, kuru Guntis vēlētos paust auditorijai. Gleznās viss ir cits, nekā mākslinieks uztver dzīvi, norises un notikumus. Tie ir citi, kurus autors nepazīst un neatpazīst.

Guntis Otaņķis beidzis Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolu un Liepājas Universitātē ieguvis maģistra grādu mākslā. Patlaban mākslinieks vada tēlotājmākslas vakara studiju un ir gleznotāju grupas „Fon Art Group” dalībnieks. Mākslinieka darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Kanādā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Interesenti laipni aicināti. Viss decembris būs cits.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas