LNMM akcija Facebook: Mani atmiņas objekti


No 20. februāra līdz 5. martam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāle Arsenāls aicina piedalīties akcijā „Mani atmiņas objekti”. Muzeja otrais sociālajā tīklā Facebook organizētais fotoattēlu un radošu izpausmju virtuālais konkurss norisināsies mākslinieku Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna darbu izstādes „Pacieties” ietvaros i.z. Arsenāls profilā. Šeit no dalībnieku iesūtītajām fotogrāfijām, kurās tverta dažādu personisku „atmiņas objektu” un kāda dzīves notikuma vai posma oriģināla fiksācija, tiks veidota virtuālā ekspozīcija – individuālo telpu kopa.


LNMM izstāžu zāles Arsenāls rīkotais konkurss „Mani atmiņas objekti” ir muzeja aktivitāšu paplašinājums, izmantojot sociālos tīklus. Šī māksliniecisku izpausmju sacīkste ir iespēja katram dalīties savu dzīves būtisko momentu vizualizācijā, radošuma oriģinalitātē un rezultātā iegūt balvu. Personiskās izjūtas, domas un atmiņas kā svarīgu iedvesmas avotu un materiālu mākslas darbu radīšanai izvirza arī abi projekta „Pacieties” autori – māksliniece Sarmīte Māliņa un fotogrāfs Kristaps Kalns.


Izstādes idejas vai apmeklējuma iespaidā ikviens ir aicināts radīt kādas savas dzīves ainas interpretāciju, nofotografēt un iesūtīt to mums, lai kopā veidotu virtuālo ekspozīciju. Darbu fotogrāfijas no 20. februāra līdz 5. martam var publicēt Arsenāls profilā vai sūtīt uz e-pasta adresi Laura.Dravniece@lnmm.lv, norādot autoru, darba nosaukumu un radīšanas gadu. Konkursa noslēgumā darbus izvērtēs muzeja darbinieku veidota žūrija. Radošākajiem un veiksmīgākajiem dalībniekiem balvās būs biļetes uz izstādi „Pacieties” vai uz kādu citu LNMM ēkās skatāmo izstādi. Dalībai konkursā un iesūtīto darbu ekspozīcijas apskatei nepieciešams reģistrēties tīklā Facebook un pievienoties i.z. Arsenāls (lietotāja vārds: Lnmm Arsenāls) draugu lokam, nospiežot muzeja profila lapā pogu „Like”(„Man patīk!”).Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas