LTV1 piedāvā jaunu raidījumu “100 līdz 100”No 8.janvāra ceturtdienās, pulksten 19:30, LTV1 skatītāji varēs sekot līdzi jaunam raidījumam “100 līdz 100” par četriem jauniešiem, kuri entuziasma pilni pieņēma izaicinājumu un 14 dienas ceļoja pa visu Latviju, pildot uzdevumus, kurus katram īstenam latvietim sava mūža laikā būtu jāpaveic. Viņu ceļojums cauri visai Latvijai, kura laikā tika izpildīta daļa no 100 darbiem, ir apkopots deviņās aizraujošās video sērijās.

Saka, ka latvietis ir akls, izdarīgs un pats savas laimes kalējs. Vēl arī saka, ka savas dzīves laikā īstam latvietim ir jāizcep sklandrausis, jāizpeldas Ventas rumbā, jāiet zvejā, jāiemācās spēlēt kokle, jāpasēņo un jāzina vismaz pāris latgaliešu valodas frāzes. Šos un vēl daļu no kopumā 100 latvietim darāmo darbu sarakstā iekļautajiem uzdevumiem, ko raidījuma veidotājiem ieteikuši Latvijas iedzīvotāji, apņēmušies veikt četri jaunieši Alise Grišina, Madlēna Štauere, Daniels Bondars un Oskars Zikmanis.

Alise ir latviešu zeltene, kas ieguvusi Miss Sigulda titulu. Viņa jebkurā brīdī ir gatava mesties jaunos piedzīvojumos. Dabas bērns Madlēna ir kulturoloģijas skolotāja. Viņai patīk viss, kas saistīts ar seno latviešu paražām. Daniels ir topošais jurists, kas apceļojis teju visu pasauli, bet Latvijā bijis tikai lielākajās pilsētās. Oskars ir tipisks liepājnieks, kurš daudz prāto par lietu īsto kārtību, bet visvairāk viņu interesē mūzika, stāsti un cilvēki.

LTV1 ēterā raidījums “100 līdz 100” būs skatāms katru ceturtdienu pulksten 19:30.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas