Lupita Njongo piedalīsies gaidāmajā filmā «Zvaigžņu kari 7»Jaunā, uzlecošā kinozvaigzne Lupita Njongo, kura pērn žurnālā "People" atzīta par pasaulē skaistāko sievieti, piedalīsies zinātniskas fantastikas filmā «Zvaigžņu kari 7» (Star Wars: Episode VII).

Lupita Njonga plašākai publikai pazīstama no vēsturiskās drāmas «12 gadi verdzībā» («12 Years a Slave»). Par savu emocionālo tēlojumu Njonga saņēma arī Oskara godalgu kā labākā otrā plāna lomas izpildītāja.

Filma «Zvaigžņu kari 7» plāno iznākt 2015. gada 18. decembrī, un tajā būs redzami aktieri Džons Bojega, Adams Draivers, Oskars Īzaks, Endijs Serkiss, Deisija Ridlija, Gvendolīna Kristija, kā arī aktieri no iepriekšējām filmas daļām - Harisons Fords, Kerija Fišere un Marks Hamils.

Filmu producēs filmu studija "Disney", režisora Džordža Lūkasa kinostudiju «Lucasfilm» un "Bad Robot Production". Filmas darbība norisināsies aptuveni trīsdesmit gadus pēc Džedaju atgriešanās un Dārta Veidera nāves, notikumu centrā būs trīs jaunieši, kas cīnīsies kopā ar iepriekšējo daļu varoņiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas