Mākslas galerijā Putti būs skatāma Noritamy izstāde “Starp divām pasaulēm”Saistībā ar Latvijas un Izraēlas diplomātisko attiecību dibināšanas 25. gadu jubileju Rīgā, Mākslas galerijā "Putti" no 17. novembra līdz 27. novembrim notiks Izraēlas laikmetīgo rotu un aksesuāru zīmola Noritamy izstāde “Starp divām pasaulēm”.

Noritamy dizainā savijas arhitektūras, skulpturālo formu un mākslas jūtīgums, kas veido šim brendam raksturīgo stilu. Kaklarotas, rokassprādzes, gredzeni, auskari piesaista ar modes aktualitāšu interpretāciju. Tajā pašā laikā šiem darbiem piemīt klasisko rotu pamatīgums, delikāts Austrumniecisks šarms, kas tos ļauj pielīdzināt valkājamai mākslai.

Zīmols Noritamy ir dibināts 2007. gadā Izraēlā un tā idejiskie autori ir radošs duets – māte un meita, kuru vārdi arī veido brenda Noritamy nosaukumu. Nori ir interjera arhitekte, savukārt Tami rotu dizainere. Rotas un aksesuāri tiek radīti, izmantojot gan dārgmetālus un dārgakmeņus, piemēram, zeltu, dimantu un sudrabu, kā arī misiņu, nerūsējošo tēraudu, koku, polimēru un ādu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas