Mēnesi pēc valodas referenduma tapusi izrāde “Kāpēc es mīlu krievus”Vēl pavisam nesen Latvijas sabiedrība tika sadalīta divās frontēs – tajos, kas “par” un tajos, kas “pret”. Šajā diskusijā iesaistījušies arī skatuves mākslinieki, radot izrādi "Kāpēc es mīlu krievus."

Vai tiešām mēneša laikā kaut kas ir mainījies? – uz šo un citiem latviešiem svarīgiem jautājumiem 21. martā Dirty Deal Teatro komēdijā “Kāpēc es mīlu krievus” atbildēs tautas psihologs A. Borts. Kā saka pats lektors : “ Es vēlos, lai mana tauta ir priecīgi, lai smaids rotā tās sejas un sirds iesilst pavasara saulē, bet lai tas notiktu mums visiem kopā ir jāielūkojas slēptākajos latviešu dvēseles nostūros un gaismā jāceļ jautājumi par kuriem mēs parasti klusējam. “

Izrādi producē radošā apvienība “Nomadi”, komēdijas autors – Ansels Kaugers, režisori – Mārtiņš Eihe, Krista Burāne, spēlē – Ģirts Rāviņš.

“Ir izrādes, kas izraisa pārdomas, ir arī tādas, kas liek smieties no visas sirds; “Kāpēc es mīlu krievus” ir izrāde, kas paveic šīs abas lietas vienlaicīgi, “ raksta Dace Vilkāja.

Pēc izrādes skatītāji tiek aicināti uz sarunu ar tās veidotājiem.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas