Nacionālajā teātrī pirmizrādi piedzīvos slavenais «Kabarē»29.maijā Latvijas Nacionālajā teātrī pirmizrāde gaidāma Džo Masterofa, Džona Kendera un Freda Eba mūziklam «Kabarē».

Izrāde sola skatītājiem dāvāt skaistu un smeldzīgu mīlas stāstu par nepiepildītiem sapņiem un mēģinājumu dzīvot tikai šodien.

Kabarē ir neatkārtojams mūzikls, kas ieguvis pasaules slavu. Piedzīvojis nebeidzamas ovācijas Brodvejā un saņēmis 8 Oskarus, leģendārais mūzikls Kabarē beidzot būs skatāms arī  Latvijas Nacionālajā teātrī.

Ļaudis, kas mīt Kabarē pasaulē, ir iluzoras brīvības pārņemti. Tur ir 19 gadus vecā Sallija, angliete, kam Londonā nav izdevies kļūt par aktrisi, tāpēc viņa izmēģina spēkus Vācijā. Tur ir arī topošais amerikāņu rakstnieks Klifs, kas izmisīgi ceļo pa Eiropu, vākdams iespaidus un dzīdamies pakaļ iedvesmai. 1930. gada Berlīnē viņi satiekas, un abu mīlas stāsts līdzinās reibinošam sapnim.

Lomās: Agnese Cīrule vai Rūta Dišlere, Ainārs Ančevskis vai Uldis Siliņš, Mārtiņš Brūveris, Ģirts Liuziniks, Marija Bērziņa, Egils Melbārdis, Gundars Grasbergs, Maija Doveika, Zane Dombrovska, Liene Sebre, Alise Polačenko, Samira Adgezalova, Kaspars Dumburs, Jānis Āmanis, Jurģis Spulenieks, Kristaps Ķeselis, Raimonds Celms.

Izrādē skanēs dzīvā mūzika, ko izpildīs pianists Madars Kalniņš un meiteņu instrumentālā grupa «Sus Dungo».  Par muzikālo noformējumu rūpēsies Juris Vaivods un Edvīns Raups.

Izrādes veidošanā piedalās režisore Indra Roga, kostīmu māksliniece Anna Henrihsone, scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, horeogrāfe Inga Raudinga.

Foto: Publicitātes.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas