No Melodiju karnevāla uz Taizemi

Jau pavisam drīz, 11.maijā, Melodiju karnevāla dalībniekiem Arēnā Rīga būs iespēja piedalīties dažādu balvu, tostarp automašīnas “Chevrolet Spark” un ceļojuma uz Taizemi, izspēlē.


Pasākuma ietvaros notiks spēles “Laimē un ripo laimīgs” fināls, kurā starp “Eastcon” klientiem tiks izlozēta automašīna “Chevrolet Spark”. Šajā spēlē varēja piedalīties jebkurš “Eastcon” klients, kurš, tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, bija aizpildījis anketu.


Tāpat ikvienam, kurš līdz 11.maijam būs iegādājies biļeti uz Melodiju karnevālu un ieradies uz pasākumu klātienē, būs iespēja laimēt apmaksātu ceļojumu divām personām uz Taizemi, kas ietver apmaksātu lidojumu, transfēru un dzīvošanas izdevumus – viesnīcu un brokastis un vēl daudz un dažādu lielisku balvu izspēle.


“Šis pasākums apvieno vairākas lietas – lielisku mūziku, draugu kopā būšanu un lieliskas emocijas, kuras tostarp paspilgtina daudzo balvu izspēle. Ceram, ka Melodiju karnevāls spēs sagādāt pozitīvu noskaņojumu ikvienam sanākušajam,” stāsta “Eastcon” valdes loceklis Jānis Vulāns.


Melodiju karnevāla apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt Raimonda Paula labākās melodijas paša Maestro atskaņojumā. Kamerkora “Ave sol” izpildījumā tiks atskaņota leģendārā Maestro dziesmu spēle “Vella kalpi”, savukārt jaunuzvesto dziesmu ciklu no Raimonda Paula izrādes “Māsa Kerija” izdziedās populārie solisti Veronika Plotņikova, Jevgenijs Šurs un Atis Ieviņš. Tāpat visi sanākušie varēs ļauties krāšņam muzikālo strūklaku šovam.


Vācijas uzņēmums “Eastcon” piedāvā augstākās kvalitātes aitu vilnas izstrādājumus, titānkeramikas traukus, hidroterapijas iekārtas, tvaika tīrīšanas un gludināšanas sistēmas, gaisa attīrītājus, masāžas krēslus, finanšu produktus, kā arī ceļojumus. Šobrīd uzņēmumam ir vairākas pārstāvniecības Eiropā, no kurām lielākā daļa atrodas Austrumeiropā.


Biļetes uz Melodiju karnevālu iespējams iegādāties jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā, kā arī internetā – www.bilesuparadize.lv Vietu skaits ierobežots!


Sīkāka informācija www.eastcon.lv un zvanot pa tālruni 67914352 .

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas