Jelgavas pilsētai nu ir sava dziesma

Jelgavas jaunie mūziķi sacer pilsētai veltītu dziesmu. No šodienas Jelgavas pilsētai ir sava dziesma „Satiksimies Jelgavā”, kas veltīta pilsētai un ikvienam, kas mīl Jelgavu un jūtas tai piederīgs. Dziesmas autori ir pazīstamā Tirkīzzilā kora dalībnieks Uldis Timma un mūziķe Erita Karlsone, kas pašlaik aktīvi darbojas grupā „Tirkizband”. Līdz ar veltījumu pilsētai ir tapis arī dziesmas videoklips ar Jelgavā un Latvijā pazīstamu mūziķu piedalīšanos.


Lai dziesma sasniegtu pēc iespējas plašāku auditoriju, tai ir izstrādāta fonogramma, instrumentālā versija, nošu salikums kora izpildījumam, izveidoti dziesmas audio un video klipi. Dziesmai tiks izstrādāta arī karaokes versija. Mācību gadu uzsākot, pilsētas skolas dāvanā saņems dziesmas kora aranžiju, ko izveidojis Ingus Leilands. Jau nākamajos Jelgavas pilsētas svētkos to izpildīs skolu jaunatnes kopkoris. Par godu jaunajam mācību gadam 3. septembrī «Satiksimies Jelgavā» skanēs arī kā Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pulksteņa melodija.


Dziesma „Satiksimies Jelgavā” ir iekļauta grupas „Tirkizband” repertuārā, grupā darbojas arī tās autori.


Skaņdarba videoklipa uzņemšanā piedalījās Erita Karlsone (autore/vokāls), Uldis Timma (autors/vokāls/aranžija), Gundars Caune (vokāls/solo-ritma ģitāra), Madara Rubene (vokāls), Līga Celma - Kursiete (vokāls), Juris Vizbulis (vokāls), Gundars Lintiņš (bungas), Edgars Jass (taustiņi), Pēteris Liepiņš (bass), Edgars Beļickis (saksofons), Raitis Aukšmuksts – (audio mix/apstrāde), Ingus Leilands (kora aranžija), Artūrs Lūriņš (klipa režisors/operators).


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas