Norisināsies starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls 2014


Ir sākusies biļešu tirdzniecība uz XXII Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu, kas šogad norisināsies laika posmā no 23. līdz 27.aprīlim Liepājas Latviešu biedrības namā. Šogad klausītājus sagaidīs gan spožas atkalredzēšanās, gan intriģējoši jaunatklājumi, informēja festivāla pārstāve Liena Ozola.


XXII Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls šogad piedāvās 5 unikālas programmas. Festivāla programmā ir gan mākslinieki no Latvijas: Vestards Šimkus, Andrejs Osokins, Agnese Egliņa, gan arī no ārvalstīm: Krievijas mākslinieki Antons Ļahovskis un Vadims Pavlovs, Dina Joffe no Izraēlas, kura 25 gadus nav bijusi uz lielās skatuves Latvijā, pianisma leģenda ar 60 gadu skatuves pieredzi – Pauls Badura – Škoda no Austrijas un citi pasaulē zināmi mākslinieki. Līdz šim nebijis notikums Pianisma zvaigžņu festivālā šogad būs franču džeza koncerts, kurā uzstāsies Francijas mūziķi – Batists Trotiņons un viņa ansamblis kopā ar solisti Žannu Adedu. Unikāls tas būs ar to, ka franču džezs Pianisma zvaigžņu festivālā tiks atskaņots pirmo reizi.


Šī gada festivāla atklāšanas koncertā būs 2 pirmatskaņojumi: Septītais Liepājas koncerts klavierēm un orķestrim un Piektais Liepājas koncerts Concertino grupa Art –i – Shock. Šie skaņdarbi ir no 12 skaņdarbu cikla, kas top pēc Liepājas Simfoniskā orķestra pasūtījuma tieši Liepājas pilsētai.


Biļetes uz XXII Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu var iegādāties visās „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās. Tiek piedāvāti arī abonementi.


 


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas