Piedāvā ceļot pa “Ugunsgrēka” vietām


Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) jau otro gadu piedāvā interesentiem piedalīties ceļojumā „Filmu ceļi Latvijā” un apmeklēt interesantākās vietas Latvijā,kurās uzņemtas filmas un pašmāju seriāli.


Šogad maršrutā iekļautas gan vietas, kur uzņemts Latvijā iemīļotais seriāls „Ugunsgrēks”, gan ainavas, kur filmētas tādas leģendāras filmas kā „Aija” un „Melnā vēža spīlēs”.


Mūsu populārā seriāla „Ugunsgrēks” ārskatos redzama Bīriņu pils, kas atrodas Limbažu novadā. Daudzi interesenti tieši tādēļ izvēlas doties uz pili, lai palūkotos vai iekštelpāsviss izskatās tieši tāpat kā seriālā, kurā saimnieko daudzu iemīļotie aktieri.


Taču Bīriņu pilī filmēta arī viena no pēdējo gadu filmām - 2007. gadā uz ekrāniem iznākusī vairāku valstu kopražojuma filma „Jāņu nakts”, kur vienā no galvenajām lomām redzams arī Tobias Moretti, kas daudziem pazīstams kā viens no slavenā detektīvseriāla „Komisārs Reksis” varoņiem.


Akciju „Filmu ceļi Latvijā” jau otro gadu organizē digitālās televīzijas uzņēmums Viasat un filmu kanāli TV1000 sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA).


Akcijas „Filmu ceļi Latvijā” ietvaros norisināsies fotokonkurss, kurā ir aicināti piedalīties visi akcijas dalībnieki. Lai piedalītos, ir jāapceļo vismaz viens no piedāvātiem maršrutiem, jāuzņem norādīto objektu fotogrāfijas un līdz 30. septembrim tās jāielādē Viasat profilā draugiem.lv. Plašāka informācija par konkursu www.draugiem.lv/viasat

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas