Rīgā uzstāsies grupa “God is an astronaut”


28.novembrī Rīgā, Vecrīgas klubā "Nabaklab" pirmo reizi Latvijā koncertu sniegs īru postroka grupa "God is an astronaut".


Radusies 2002. gadā Īrijā, apvienība "God is an astronaut" vēl joprojām savus albumus izdod paši, taču tas nav traucējis grupai gadu gaitā sasniegt ievērojamu popularitāti postrock mūzikas skatuvē. "God is an astronaut" savu uzstāšanos sauc par "pilnu audiovizuālu šovu" - grupas instrumentālo mūziku vienmēr pavada katrai dziesmai īpaši pieskaņotas videoprojekcijas un skatuves gaismas.


Kaut gan grupa pašos pirmsākumos nespēlēja koncertus un tika prezentēta kā studijas projekts, kopš 2008. gada "God is an astronaut" aktīvi koncertē un regulāri saņem preses pārstāvju uzslavas par enerģisko uzstāšanos.


Pēdējās divas grupas Eiropas koncerttūres tika pilnībā izpārdotas, kas palīdzēja "God is an astronaut" nostiprināt savu pozīciju kā vienu no trīs pašreiz populārākajām instrumentālā postroka grupām un kļūstot par deviņdesmito populārāko grupu pasaulē mūzikas portālā "LastFM".


Biļetes uz 28.novembra koncertu jau pieejamas visās "Biļešu serviss" kasēs un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas