Pirmais Rīgas brīvdabas festivāls “Ziedoņdārza svētki” arī šogad priecēs pilsētas iedzīvotājus


Latvijas Kultūras koledžas studenti un pasniedzēji jau ceturto gadu aicina rīdziniekus un Rīgas viesus uz kopīgi veidoto projektu "Ziedoņdārza svētki", kas norisināsies Ziedoņdārzā 2012.gada 11.maijā no plkst.17:00 un atklās Rīgas brīvdabas festivālu sezonu.


Šī gada Ziedoņdārza svētku tēma - Nākotne ir tagad. Domās nākotnē, bet ar darbiem tagadnē - tāda ir svētku devīze, kas tematiski vienos plānotās svētku aktivitātes. Svētku organizatori vēlas aicināt apmeklētājus aizdomāties par lietām, ko varam īstenot jau tagad, lai nākotni padarītu gaišāku - aktualizēt zaļo domāšanu, labdarību, plašās iespējas radoši izpausties. Pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvātas dažāda satura un rakstura aktivitātes, kas iekļausies svētku tēmā, - kopīgi veidota mozaīka no saplīsušiem traukiem, upcycled tērpu radīšana un modes skate, jauno literātu šovs, labdarības koncerts un citas radošas un uz gaišām domām iedvesmojošas darbības.


Savu dalību svētkos šobrīd ir apstiprinājis Kārlis Kazāks, šova "Latvijas Zelta talanti" uzvarētāji brāļi Dermaki, finālisti Ansis Jansons un ritma grupa "Rhytmical Storm", jauniešu vidū atzītā grupa "Gapoljeri", Arvīds Berķis (grupa Blitze). Ir plānots sadarboties ar labdabības bodīti "Otrā elpa" un Monster Energy drink.


Avots: nra.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas