“Prāta vētra” izdod albumu un aicina uz koncertiem visā Latvijā

Šī diena aizritēs dažādu grupas Prāta vētra aktivitāšu zīmē, un tam ir visnotaļ pamatots iemesls: akurāt šodien, 7. maijā, klajā nāks prātnieku jaunais studijas albums Vēl viena klusā daba, turklāt pārdošanā nonāks arī biļetes uz grupas vasaras otrajā pusē gaidāmo koncerttūri.


Jau rīta pusē Prāta vētras vokālists Renārs Kaupers un bundzinieks Kaspars Roga viesojās LNT raidījuma 900 sekundes ēterā, dienas vidū paredzēta albuma prezentācija (tā gan būs tikai lūgtajiem viesiem), bet vakarā LTV raidījumā 100 g kultūras būs skatāma K. Rogas sagatavotā 12 minūšu garā filmiņa par albuma tapšanas procesu. Šis ripulis ierakstīts no 2011. gada septembra līdz šī gada aprīlim Diarama Studio Hadsonā (netālu no Ņujorkas), Courtyard Studio Oksfordā, kā arī Ol’ Ingrids Place un Ziņģu namā Rīgā. Producents – Deivids Fīlds, kam piepalīdzējuši arī Aiens Deivenports, paši prātnieki un Ingars Viļums, kā arī līdzproducents Stīvs Durands. Kaut arī pirmais singls Lantern ir angļu valodā, Vēl viena klusā daba lielākoties tomēr būs latviski. Kāda tā būs? Pagaidām par to ir pāragri spriest.


Līdz ar albuma iznākšanu šodien pulksten 10 www.eKase.lv sāksies arī biļešu tirdzniecība uz Prāta vētras tūres koncertiem. Kā informēja Prāta vētras menedžmenta pārstāve Guna Zučika, pirmo tūkstoš biļešu cena būs 10 lati, bet pēc tam to cena pieaugs līdz 12 latiem. Grupa ar brīvdabas koncertiem paviesosies Jelgavā (28. jūlijā), Ventspilī (3. augustā), Saldū (5. augustā), Valmierā (10. augustā) un Preiļos (12. augustā), bet tūres noslēguma koncerts notiks 17. augustā Rīgā, Skonto stadionā.


Avots: nra.lv /Sandris Vanzovičs

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas