Puče un Valters trešdienās mājos TV6 sporta apskata “Overtime” TV studijā


Sporta pasaules aizkulises un intrigas, aizraujošākās uzvaras un sāpīgākās neveiksmes, diskusijas un analīze – viss par un ap sportu būs skatāms jaunajā TV6 sporta apskatā Overtime TV.


Jaunais raidījums par sportu top ciešā sadarbībā ar Viasat sporta kanālu Viasat Sport Baltic. Vadītāju lomā iejutīsies sporta žurnālists Armands Puče un leģendārais basketbolists Valdis Valters. Uzziniet svarīgākās sporta aktualitātes pašu mājās, kā arī sekojiet mūsējo panākumiem pasaulē kopāar sporta apskatu Overtime TV no 31.oktobra ik trešdienu 21:00 kanālā TV6!


TV6 sadarbībā ar Viasat sporta kanālu Viasat Sport Baltic izveidojuši jaunu studiju Overtime TV, kurā turpmāk ik trešdienas vakaru mājos viens no pazīstamākajiem sporta žurnālistiem Armands Puče un leģendārais basketbolists, Eiropas čempions un vienkārši kaislīgs dažādu sporta veidu līdzjutējs Valdis Valters. Ikvienam sporta cienītājam tiks piedāvāta iespēja redzēt Latvijas sportistu izcilākos panākumus, būt klāt neveiksmes brīžos, kā arī izprast sasniegtos rezultātus. Abi sporta apskata vadītāji sekos līdzi norisēm, panākumiem un arī neveiksmēm hokeja un Rīgas Dinamo, basketbola un VEF komandām, un, protams, arī citiem sporta pasākumiem, kas saista sporta fanus Latvijā.


TV6 sporta apskataOvertime TV studijā aktualitātes komentēs un savu viedokli tieši, trāpīgi un asprātīgi izteiks A.Puče kopā ar V.Valteru. Abi pieredzējušie eksperti norises uz sporta skatuves komentēs savā manierē - viegls humors un sarunas par sportu, tik daudz nekoncentrējoties uz pliku rezultātu. „Raidījums domāts gan profesionāļiem, gan amatieriem, kā arī tiem skatītājiem, kuri vēlas uzzināt daudz vairāk par to, kas notiek uz laukuma. Atklāsim, kas patiesībā notiek sportistu ģērbtuvēs, parādīsim aisberga redzamo un neredzamo daļu,” stāsta A.Puče.


Sporta apskata lielākā laika daļa tiks pievērsta aizvadītās nedēļas sporta notikumiem un aktualitātēm, vērojot un vērtējot sporta ierakstus un sižetus, kā arī analizējot rezultātus. Overtime TV piedāvās intervijas ar sportistiem, uzklausīs ekspertu viedokļus, kā arī ieklausīsies prognozēs par sezonu. Viss, kā jau īstā sporta apskatā pienākas!


Jaunais sporta apskats Overtime TV jau no 31.oktobra ik trešdienu 21:00 kanālā TV6!


Foto: Publicitātes


nra.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas