Rīgā prezentēs Liepājas koncertzāles „Lielais Dzintars” projektuOtrdien, 7. februārī, tiks prezentēts koncertzāles "Lielais Dzintars" projekts. Pirmo reizi plašākai publikai tiks demonstrēts koncertzāles makets, kā arī būs iespēja tikties ar ēkas projekta autoru, austriešu arhitektu Folkeru Ginki (Volker Giencke).

Koncertzāles "Lielais Dzintars" prezentācija Rīgā saskaņota ar Liepājas Simfoniskā orķestra koncertu, kas tajā pašā vakarā notiks Lielajā Ģildē, festivāla "Vīnes klasika" atklāšanas ietvaros.

Kā pastāstīja Liepājas domē, uz pasākumu ielūgti politiķi, kultūras nozares un nevalstisko organizāciju pārstāvji, diplomāti u.c. Prezentācijā aicināta piedalīties arī koncertzāles "Lielais Dzintars" patronese Vaira Vīķe-Freiberga.

"Šis gads kļūs par pagrieziena punktu koncertzāles projektā un tas kļūs neatgriezenisks. Piepildīsies vārdi, kas ir projekta moto – "No sapņa par īstenību!". Kad darbu būs beiguši celtnieki, mums būs plaša un mājīga koncertzāle ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim svētku reizēs, ērta un kvalitatīva telpa ikdienas darbam Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem un topošajiem talantiem Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā. Ēkas izteiksmīgā arhitektūra padarīs to par Liepājas simbolu," norāda Liepājas Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas