Rīgas cirkā zili, zaļi brīnumiRīgas cirkā no 23.marta līdz pat 13.maijam notiks “Zili, zaļi brīnumi”, kas skatītājus pārsteigs ar daudziem vēl neredzētiem, sen iemīļotiem un atzītiem māksliniekiem.

Vieni no spilgtākajiem programmas „Zili, zaļi brīnumi!” māksliniekiem ir Duo Jarosh (Anatolijs un Ņina Jaroš), kas skatītājus aizraus ar risku, dinamiku, elpu aizraujošiem kūleņiem, pirtuetēm, apgriezieniem 12 metru augstumā tieši zem Rīgas cirka kupola. Šie mākslinieki parādīs kāda ir pilnīga uzticēšanās un sapratne starp diviem cilvēkiem.

Rīgas Cirka programmas nav iedomājamas bez dažādu dzīvnieku uzstāšanās. Šajā reizē programmā būs redzami ugunīgie osetīnu džigiti, kuri auļojošu zirgu mugurās demonstrēs riskantus trikus, kas prasa gan lielu fizisko spēku, gan perfektu sapratni ar zirgiem. Tāpat skatītājiem būs iespēja redzēt augstākās klases meistarību pērtiķu dresūrā, ko rādīs šimpanze Ņura un viņas dresētāji Andrejs Tepligins un Nadežda Krasovksaja. Mākslinieki programmā uzstāsies ar diviem priekšnesumiem "Restorāns" un "Jautrais pērtiķu šovs", kurā varēsim dzirdēt pērtiķa spēli uz miniatūras ģitāras.

Šī programma īpaši iepriecinās visus futbola fanus, jo virtuozs Žora Oganisjans- Žonglieris- virtuozs. Futbola faniem noteikti patiks, jo mākslinieks, balansējot uz lielas futbolbumbas meistarīgi žonglē ar vēl 5- 7 bumbām. Jaunais, talantīgais mākslinieks no Krievijas jau paspējis sevi pierādīt vairākos starptautiskos cirka festivālos visā pasaulē, kā arī ir Krievijā populārā šova "Minuta Slavi" finālists.

Programmā būs redzami arī Latvijas cirka mākslinieki- šarmantais Latvijas cirka mākslinieks Sergejs Polupans ar jaunu gaisa numuru siksnās un akrobāte- ekvilibriste Tatjana Šaiko, kura pēc divu gadu ilgām viesizrādēm Eiropā, atgriežas Latvijā ar jaunu, Latvijas skatītājiem neredzētu cirka numuru rotējošā krēslā. Īstus brīnumus rādīs lieliskais iluzionists ar baložiem- Sergejs Stupakovs, kurš meistarīgi māk piemānīt vērīgā cirka skatītāja acis un baloži parādās no zila gaisa! Būs redzami arī virves dejotaji- brāļi Pojarkovi (Antons un Aleksandrs) no Sanktpēterburgas, kas pārsteidz ar izcilu līdzsvara izjūtu, Jevgēnijs Krots- Ekstremālis uz Reinas riteņa un citi priekšnesumi.

Programmā būs redzams arī, Latvijas skatītāju paši iemīļotākie klauni Vlads un Davids ar fantastisku burbuļu šovu.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas