Rīgas Domā izskanēs lietuviešu un poļu garīgās mūzikas koncerts «Darkness is as Light to You»31. maijā plkst.19.00 Rīgas Domā notiks Vasarasvētkiem veltīts lietuviešu un poļu garīgās mūzikas koncerts «Darkness is as Light to You». Koncertā uzstāsies Valsts Akadēmiskais koris «Latvija» un izcilais lietuviešu diriģents un komponists Vaclovas Augustinas.

Koncertā izskanēs komponista  Pāvela Lukaševska , Mariana Borkovska , Donata Zakara, Mikola Natalevičus , Gabriēla  Džeksona un Vaclovas Augustinas garīgā mūzika korim a cappella un ērģelēm.

Diriģents Vaclovas Augustinas ir interesanta un spilgta personība, kurš pateicoties savai aizraujošajai muzikālajai pieredzei ir kļuvis par mūsdienu lietuviešu kormūzikas ikonu un elku visu vecuma auditorijai.  Diriģents, kas sācis kā rokgrupas ''Saulės laikrodis'' un ''Antis'' taustiņinstrumentālists un vokālists, šobrīd strādā  Lietuvas Mūzikas akadēmijā par kormūzikas, džeza un kompozīcijas pasniedzēju un ir galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs Viļņas pašvaldības korim Jauna mūzika. Augustinas darbi atskaņoti Lietuvā un ārpus tās dažādos festivālos, koncertos un koru konkursos.

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas