Sarunas pirms pirmizrādes. „Vējiem līdzi”


18.aprīlī plkst. 17.00 Margaretas Mičelas drāmas „Vējiem līdzi” pirmizrādes priekšvakarā Dailes teātra 2.stāva foajē notiks „Sarunas pirms pirmizrādes”, kuru tēma – „Kad pasaule aiziet vējiem līdzi...”.


Kad Margareta Mičela pēc ilgas vilcināšanās 1935.gadā iesniedza izdevniecībai sava vienīgā romāna manuskriptu, viņa nevarēja iedomāties, ka „Vējiem līdzi” kļūs par vienu no visu laiku lasītākajiem romāniem. Tāda pati slava gaida 1939. gadā uzņemto filmu.


Stāsts par pasauli, kas aizgājusi vējiem līdzi... Mīlestība, kas uzplaukst un novīst laikmetu griežos. Kas šajā stāstā ir tik valdzinošs, ka tas turpina dzīvot cauri laikiem?


„Sarunās pirms pirmizrādes” piedalīsies kino kritiķe Daira Āboliņa, žurnālists Eduards Liniņš, kā arī izrādes režisors Jans Villems van den Boss, kurš Dailes teātra skatītājiem pazīstams kā izrāžu „Spilvencilvēks” un „Amadejs” režisors. Sarunas vadīs Dailes teātra literārā padomniece Evita Mamaja.


Ar ieejas biļeti uz „Sarunām pirms pirmizrādes” (cena – Ls 4) Dailes teātris aicina noskatīties arī izrādes „Vējiem līdzi” ģenerālmēģinājumu plkst. 19.00. Vietu skaits ierobežots.


Biļešu iepriekšpārdošana uz „Sarunām pirms pirmizrādes” un ģenerālmēģinājumu - no 11.aprīļa.


Drāmas „Vējiem līdzi” pirmizrāde notiks 19.aprīlī.


Foto: Publicitātes foto

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas