Filma “Sniegāju Gūstekņos” īru aktierim sola lielus panākumusKamēr šajās dienās kameru priekšā ar zelta vīriņu rokās pozē franču aktieris Žans Dižardēns, nākamā gada kinoakadēmijas balvu pasniegšanā viņu šai godā varētu nomainīt kāds krietni skarbāks vīrs.

Kinokompānija „Open Road” paziņojusi, ka 2012. gada nogalē atkārtoti uz lielajiem ekrāniem izlaidīs filmu „Sniegāju Gūstekņi”, lai vairotu Laiema Nīsona cerības tikt nominētam kā labākajam vīriešu lomas atveidotājam.

Uz „Oskara” balvām, kā ierasts, pretendē tās filmas, kas iznākušas gada otrajā pusē, tāpēc „Sniegāju Gūstekņu” pirmizrāde janvārī lika domāt, ka tā varētu nebūt starp trofeju kandidātēm. Tomēr filmas ārkārtīgi veiksmīgā debija likusi „Open Road” pārstāvjiem mainīt savas domas, un „Sniegāju Gūstekņus” varēsim vēlreiz skatīt uz lielajiem ekrāniem šā gada rudenī.

Galvenās cerības tiek saistītas tieši ar Laiemu Nīsonu. Īru aktiera iespaidīgais un vīrišķīgais tēlojums uzrunājis ne tikai skatītāju tūkstošus visā pasaulē, bet arī neskaitāmus kritiķus, kuri Nīsonu sauc par filmas galveno trumpi.

Nīsons „Oskaram” jau vienreiz bijis nominēts – par darbu leģendārajā filmā ‘’Šindlera saraksts”.
„Sniegāju Gūstekņi” savu debiju ASV piedzīvoja 27. janvārī, jau pirmizrādes nedēļā kļūstot par pelnošāko filmu otrpus okeānam. Latvijā „Sniegāju Gūstekņus” no 17. februāra varam skatīt „Kino Citadele”.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas