Šoruden Rīgas cirkā atgriezīsies ziloņi


Šoruden pēc neilga pārtraukuma Rīgas cirks gaida atgriežamies ziloņus. Sagaidāms, ka Rīgas cirkā novembra vidū ieradīsies pieci ziloņi, kuri patlaban ar viesizrādēm priecē skatītājus citās valstīs, pastāstīja Rīgas cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska.


Pēdējo reizi Rīgas cirkā ziloņi viesojās starptautiskajā cirka programmā "Madride-Berlīne-Rīga-Maskava! Āfrikas ziloņi!", kas Rīgā bija skatāma 2011.gada sākumā.


Kā minēja Lipinska, lai pienācīgi sagatavotos lielo dzīvnieku uzņemšanai, Rīgas cirkam līdz tam ir jāizremontē ziloņu telpa, kas patlaban ir ļoti kritiskā stāvoklī. Ziloņu telpas remontu būs iespējams veikt, pateicoties finansējumam, kas iegūt no šā gada valsts budžeta grozījumiem.


Nelieli remonta darbi Rīgas cirkā notikuši jau vasarā un tie vēl turpināsies arī rudenī. Laika gaitā Rīgas cirks iecerējis savas mājas otrajā stāvā izveidot arī atpūtas telpu, kur cirka apmeklētāji varēs aplūkot cirka ekspozīciju, iepazīstoties ar Latvijas cirka vēsturi un citām ar cirku saistītām lietām.


Jau ziņots, ka līdz 11.novembrim Rīgas cirkā būs skatāma 124.sezonas atklāšanas programma "", kur būs skatāmi priekšnesumi ar dresētiem dzīvniekiem un akrobātiski numuri.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas