Starptautiskā autoindustrijas izstāde „Auto 2012” Ķīpsalā

27. aprīlī sāksies un līdz 29. aprīlim Ķīpsalā turpināsies šogad lielākā starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2012", kas vienuviet pulcēs gan auto jomas profesionāļus, gan jaunu automobiļu pircējus, gan auto mīļotājus – tiks demonstrēti jaunākie vieglo automobiļu modeļi, eksotiski un tūnēti automobiļi, komerctransports, kā arī viss, kas nepieciešams auto mehāniķiem, informēja BT 1 mediju koordinatore Inese Liberte.
Vērienīgais pasākums Ķīpsalā apvienos četras izstādes: jaunu auto izstādi-gadatirgu "Auto 2012", transporta un industriālās tehnikas izstādi "Transporta tehnika 2012", specializēto autoservisu aprīkojuma, automobiļu remonta instrumentu un aksesuāru izstādi "Automehānika 2012" un autotūninga šovu "Auto Exotica 2012".

Īpašu uzmanību izstādei "Auto 2012" šogad ir pievērsuši auto tirgotāji. Pateicoties tam, Ķīpsalā iespējams apskatīt vēl Latvijā neredzētus jaunākos automobiļu modeļus. Tieši uz izstādi Latvijā ir ieradies "Isuzu D-MAX" pikaps, auto ekspertu augsti novērtētais "Kia cee'd", pasaulē pirmais dīzeļhibrīda pilnpiedziņas auto "Peugeot 3008 Hybrid4", kā arī Latvijā vēl neredzētais pilnpiedziņas pilsētas krosovers "Peugeot 4008".

Autotūninga šovs "Auto Exotica 2012" ik gadu pulcē autosporta, autotūninga un ekskluzīvo automašīnu fanus, kuri vēlas redzēt ko nebijušu. Arī šogad līdzās pašmāju sacīkšu automobiļiem un dažādiem Latvijā reti sastopamiem sporta automobiļiem prožektoru gaismās gozēsies gan divi ļoti jaudīgi un dejot protoši louraideri, kas būvēti uz vēsturisku "Volvo" modeļu bāzes, gan arī divi dažādi uz vēsturiskiem "Chevrolet" automobiļiem būvēti hotrodi. Pirmo reizi Latvijā būs redzama arī zviedru autotūninga speciālista Lukasa Kosa tūnēto automašīnu kolekcija, ko savā ekspozīcijā kāro iekļaut ne viens vien autošovs. Ķīpsalā būs pārbūvētais "Nissan 350Z Track Edition" modelis ar nosaukumu "Zuperior", kas svinēs savu pasaules pirmizrādi.

Profesionāļiem paredzētajās izstādēs "Transporta tehnika" un "Automehānika" visiem auto industrijas speciālistiem, kā arī interesentiem būs iespējams iepazīties ar jaunākajiem dažādu ražotāju komerctransporta modeļiem, jaunāko aprīkojumu, kā arī ar jaunākajiem pakalpojumiem, ko sniedz kompānijas, kas strādā komerctransporta un autotransporta apkalpojošajā sfērā.

Izstādes apmeklētāji tiks iepazīstināti ar jaunākajām autoservisa iekārtām, instrumentiem, kā arī smērvielām un citiem materiāliem. Pirmo reizi Latvijā ieradīsies arī īpašs "ShowCar Truck" multimediju treileris, kurā iekārtota īpaša instrumentu un aprīkojuma ekspozīcija un apmācību zāle. Norisināsies arī jauno mehāniķu konkursa fināls, kuram šogad ir vērienīga balva – apmācībām paredzēts "Volkswagen Crafter".


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas