Starptautiskā Teātra diena Valmierā noritēs sportiskā noskaņāValmieras teātris 27. martā Starptautisko Teātra dienu pavadīs sportiskā noskaņā. Pasākums šogad top ar u. Ģimnāzija teātrim dāvinās orķestra muzikālu sveicienu un īpašu izbraucienu ar sen aizmirstiem transporta līdzekļiem. Teātra dienas sporta spēlēs mākslinieki sacentīsies ar Valmieras Valsts ģimnāzijas sportiskākajiem pārstāvjiem, Valmieras pilsētas domes deputātiem un „Basketbola kluba Valmiera” komandu.

Valmieras Valsts ģimnāzijas (VVĢ) rosināti, Valmieras teātra darbinieki savas profesijas svētkus atzīmēs atraktīvās sporta spēlēs, sacenšoties ar vairākām komandām. Teātra dienas pasākums sāksies pulksten 16.30 teātra foajē ar VVĢ pūtēju orķestra „Si bemol” sveicienu. Teātra darbiniekus uzrunās Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, teātra direktore Evita Sniedze un VVĢ direktors Jānis Zemļickis. Pēc muzikālā sveiciena, orķestra pavadībā, visi dosies kopīgā braucienā ar antīkiem transporta līdzekļiem uz sporta spēļu norises vietu - Valmieras Valsts ģimnāziju. Radoši noskaņotas 4 sporta spēļu komandas vienlaikus sacentīsies vairākās disciplīnās: basketbolā, galda hokejā, galda tenisā, novusā, šaušanā un pat gleznošanā.

Teātri basketbola laukumā pārstāvēs: Evita Sniedze, Mārtiņš Liepa, Aigars Apinis, Rihards Jakovels un Māris Bezmers. Novusu spēlēs Ivo Martinsons un Aigars Vilims, galda tenisu - Ģirts Rāviņš un Kārlis Neimanis, galda hokeja komandas sastāvā būs Imants Strads, Māris Lopatko un Armands Grāvelsiņš, vienīgais šāvējs - Mārtiņš Meiers, bet gleznos Regīna Devīte un Agita Mačuka.

Sporta spēļu noslēgumā notiks ne vien uzvarētāju apbalvošana, bet arī katrai komandai dārgu trofeju izsole. Starp teātra piedāvātajiem dārgumiem būs vēsturisku kostīmu un rekvizītu detaļas. Par izsolē iegūtajiem līdzekļiem tiks organizētas nākamās Starptautiskās Teātra dienas sporta spēles, tādējādi padarot tās par stabilu un ilglaicīgu tradīciju.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas