“Summer Sound Liepāja” pulcēs vairāk nekā 70 pašmāju un ārzemju māksliniekus


Jau pavisam drīz – 6. un 7. jūlijā Latvijā norisināsies starptautiskais mūzikas festivāls "Summer Sound Liepāja 2012". Uz septiņām skatuvēm Baltijas jūras krastā un Liepājas Jūrmalas parkā kāps vairāk nekā 70 grupu, mākslinieku, dīdžeju un dejotāju. Arī šogad festivālā valdīs mūzikas žanru daudzveidība, būs iespēja atpūsties atbilstoši savam noskaņojumam un interesēm, kā arī baudīt gardus ēdienus un dzērienus.


Uz četrām saktuvēm divu dienu laikā Baltijas jūras krastā uzstāsies pašmāju un ārvalstu mākslinieki, bet īpaši iekārtotajā parka teritorijā uz trīs skatuvēm uzstāsies gan mākslinieki, kas festivālā viesojās jau pagājušajā gadā, gan neiztrūks jaunu patīkamu pārsteigumu.


Parka teritorijā būs izvietotas trīs skatuves – "Fantasy Garden", "Cēsu alus" skatuve un "Teātra bārs". Klausītājus priecēs tādi mākslinieki kā Clock Opera, "Ewart and the Two Dragons", "Mona de Bo", "Anete", "Dzeltenie Pastnieki", "Bložu pilni pagalmi", "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Iiris" un daudzi citi. Savukārt pludmalē uz "OKartes" lielās skatuves kāps tādi mākslinieki, kā "The Big Pink", "Instrmenti", "Far East Movemrnt", "Mimicry", "The Wow" un citi.


Savukārt uz alternatīvās skatuves mūziķu vidū šogad atrodami tādi mākslinieki, kā "Sia Radikal", "Vic Anselmo", "Inokentlijs Mārpls, "HMP" un citi. Tiesa, u
z alternatīvās skatuves gan nav gaidāmi tikai un vienīgi smagās mūzikas pārstāvji – uzstāsies arī hiphopa mākslinieks Skutelis, tumšie elektroniķi "STandART", kā arī nupat pie saldenās pop-pankmūzikas pamatiem atgriezušies "Double Faced Eels". Pludmalē būs arī "Shark Energy" deju telts un "Nabaklab" telts, kur mākslinieki tiks nosaukti visdrīzākajā laikā.


Jau ziņots, ka festivāla "Summer Sound Liepāja 2012" vārti šovasar vērsies 6. jūlijā pulksten 17.00, festivāls turpināsies līdz pat 8. jūlija rītam.


Pērn festivālu "Summer Sound Liepāja" apmeklēja ap 20 000 apmeklētāju, divu dienu garumā Liepājas pludmalē un parkā uzstājās vairāk nekā piecdesmit mākslinieki.


Biļetes uz festivālu pieejamas visās "Biļešu serviss" kasēs, to cena ir no 12 līdz 16 latiem. Pieejamas arī VIP biļetes – to cena ir 30 lati. Tuvojoties festivālam biļešu cena pieaugs.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas