Svētdien tiks noskaidroti vēl četri „Supernova 2015” pusfinālistiŠo svētdien, 8. februārī, Latvijas Televīzijā (LTV1) varēsim vērot otro autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2015” tiešraidi, kurā uz skatuves kāps nākamie desmit no 20 dalībniekiem, lai sacenstos par iekļūšanu pusfinālā.

„Pēc pirmās atlases saņēmām daudz pozitīvus vārdus par formātu un to, ka šis ir pareizais ceļš, kā piedāvāt pēc iespējas kvalitatīvāku rezultātu. Skatītāji un nozares profesionāļi atzinīgi novērtēja gan šova žanrisko daudzveidību un izpildītāju sniegumu, gan skatuves vizuālo noformējumu un augstvērtīgo profesionālo veikumu. Arī otrajā atlasē dalībnieki un radošā komanda turpina ieguldīt milzīgu darbu, lai svētdienas vakarā nodrošinātu skatītājiem pēc iespējas augstākas kvalitātes šovu,” pastāstīja šova producente Ilze Jansone.

Tiešraidi vadīs TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš.

Dalībniekus vērtēs žūrijas komisija - vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas "Prāta Vētra" dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons un mūzikas producents Guntars Račs.

Tāpat kā pirmajā tiešraidē, arī šoreiz izpildītājus un autorus vērtēs gan žūrija, gan skatītāji, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums. Skatītāju balsojumu veidos telefonbalsojums un internetbalsojums. No viena tālruņa numura varēs balsot ne vairāk kā piecas reizes. 1 zvana cena 0,14 eiro (t.sk. PVN). Tāpat būs nodrošināts arī sms triecienbalsojums (1 sms - 5 balsis). Sms cena - 0,60 eiro (t.sk. PVN). Balsot par dalībniekiem varēs arī internetā - "Supernova 2015" mājas lapā (LINKS). Lai nobalsotu, būs jāreģistrējas ar kādu no sociālo tīklu kontiem (Twitter, Draugiem.lv, Facebook) un no katra konta varēs nobalsot vienu reizi.

Otrās tiešraides dalībnieki un dziesmas:

Euphony "Home” (Andris Kivičs / Andris Kivičs)
Aminata "Love injected" (Aminata Savadogo, Kaspars Ansons / Aminata Savadogo)
Markus Riva "Take Me Down" (Miķelis Ļaksa / Miķelis Ļaksa)
Ornella "Angel" (Rino Rudevičs / Rino Rudevičs)
Rihards Bērziņš “Your Eyes” (Ingars Viļums / Ingars Viļums)
Signe “Sweet Girl” (Reinis Briģis / Alise Kante un Reinis Briģis)
Mārtiņš Ruskis un Ginta Krievkalna “Debesis” (Jānis Ķirsis / Pēteris Draguns)
Katrīna Bindere "Run To You" (Diāna Černe / Diāna Černe)
The Stones "Free Your Mind" (Igors Voļhins / Igors Voļhins)
Riga Metro "High Heels" (Elīna Dumpe, Antons Kekļa, Valters Suķis, Gusts Kaksis / Elīna Dumpe, Antons Kekļa, Valters Suķis, Gusts Kaksis)

"Supernova 2015" pusfināls, kurā par iekļūšanu finālā sacentīsies astoņi dalībnieki, notiks 15.februārī, plkst.21:20, fināls norisināsies 22.februārī.

Ar "Supernova 2015" palīdzību tiek meklēts "hits" un harizmātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. "Supernova 2015" uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju "Eirovīzijas" starptautiskajā konkursā Austrijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas