Tiks atklāta izstāde «Skan II»Sestdien, 31.maijā, Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā mākslas biedrība «Skaņu mežs» sadarbībā ar nodibinājumu «Rīga 2014» atklās Eiropas kultūras galvaspilsētas gada skaņu mākslas izstādi «Skan II».

Izstādē piedalīsies izcili mākslinieki no visas pasaules,  kuru radošās izpausmes centrā ir skaņa. Izstādē būs aplūkojami Signes Lidēnas, Arno Jākobsa, Paskāla Brokoliki, Jickes Blomas, Tomasa Rutgera, Dāvida Helbika un Stefana Roiga darbi.

Izstādes mērķis ir demonstrēt aktuālus sasniegumus skaņu mākslā, vienlaikus prezentējot Pārdaugavas koka arhitektūru. Izstādes veidotāji norāda, ka vēlas, lai šī estētiskā pieredze sasniegtu ne vien mākslas interesentus, bet arī nejaušus garāmgājējus. Apmeklētājiem tiks sniega unikāla iespēja iepazīt novatoriskas laikmetīgās mākslas formas, kā arī tiks atgādināts par Rīgas īpašo arhitektūras mantojumu.

Izstādes «Skan II» pirmā posma galvenā norises vieta būs LU Botāniskais dārzs un Kalnciema kvartāla galerija, kurā būs skatāmi Brokoliki darbi.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas