Top muzikāla izrāde “Ziemassvētku jampadracis 21.gadsimtā”


Šī gada 13., 18., 20. un 22. decembrī Pārdaugavas koncertzālē (Rīgas Stradiņa universitātē) tiks uzvesta muzikāla izrāde bērniem "Ziemassvētku Jampadracis 21. gadsimtā", kura veidota pēc V.Braslas kinofilmas "Ziemassvētku Jampadracis" un Agneses Zaperes romāna "" motīviem.


Muzikālā izrāde bērniem "Ziemassvētku Jampadracis 21. gadsimtā" ir stāsts par tipisku latviešu ģimeni, kas caur bērna sajūtu pasauli risina un paskaidro aktuālas dzīves ainas. Netipiski šodienai ir vienīgi tas, ka stāsts tiek atrisināts izprotot klasiskas vērtības – uzticība tuvākajam, paļaušanās uz otru un sirds stipra mīlestība, kā arī ne mazāk svarīgais fakts, ka muzikālās izrādes darbība norit daudzbērnu ģimenē. Pāri visām nedienām un piedzīvojumiem ir Ziemassvētku vēlēšanās, lai laiks, kuru izdzīvot kopā ar saviem tuvākajiem, šodien, nesteigtos tik ātri.


Ziemassvētki ir laiks, kad ir iespējams kaut ko vēlēties. Un laiks, kad piepildīsies šī vēlēšanās, var būt mūžīgs. Vectēva burvju cepure ir tā, kas stāstu virza uz laimīgām beigām, jo vēlēšanos šajā laikā ir izteikuši visi, cits skaļi nosaukdams vārdā, cits noklusējot pie sevis. Pieaugušo pasaulē kāds teiks, ne jau burvestības ir tās, kas virza dzīvi uz priekšu, bet gan tie spēcīgie ģimenes vārdi – Cīruļiem nav vārdu "es nevaru" un "nes otra nastu!", bet vai nepiekritīsiet, ka šiem vārdiem ir pārdabisks spēks? Kad vectēvs saņem savu cepuri atpakaļ, ģimene piedzīvo atklāsmes brīdi, ka šis jampadracis ir bijis ļoti pamācošs, pieredze ir gūta un tagad jāsāk dzīvot bez cepures – vienotiem, ar iegūtajām atziņām.


Izrādes libreta autors: Arvis Ostrovskis, izrādes režisore: Kristīne Jonīte-Jurkēviča, horeogrāfe: Iveta Jakovļeva. Lomās: aktieris Leons Krivāns, Latvijas Nacionālās operas soliste Evija Martinsone, dziedātājs Guntis Veits, "OKartes skatuve" ekstravagantais dziedātājs Kašers, dziedātājas Liene Šomase un Antra Stafecka, aktrise Anna Šteina, kā arī studijas "Zvaigžņu sala" spožākie audzēkņi. Muzikālo izrādi organizē studija "Zvaigžņu sala".


Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs un interneta mājas lapā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas 3.00 LVL, 4.00 LVL un 5.00 LVL. Pēc katras izrādes tiks izlozēts kruīza ceļojums četrām personām uz Stokholmu sadarbībā ar uzņēmumu Tallink.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas