Tuvojas ceturtā “Abrakadabra”


4. starptautiskais Iluzionistu festivāls «Abrakadabra» šogad notiks 10. jūnijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, ziņo tā organizētāji – pazīstamie iluzionisti Dace un Enriko Pecolli.

Viņi apgalvo: iluzionisms ir māksla, kas lieliski saprotama gan lieliem, gan maziem brīnumu baudītājiem. Tāpēc sirreālās iluzionisma mākslas pārstāvji skatītājus priecēs ar vēl neredzētiem trikiem – brīnumus rādīs burvju māksliniece no Vācijas ar sešām (!) rokām; kāds cits mākslinieks demonstrēs, ka trikus var veikt arī ar kāju pirkstiem; savukārt vēl kāds cits mākslinieks iesprauksies balonā... Protams, būs arī jautrie triki, kuru laikā burvju māksliniekam gadīsies «visādas ķibeles». Ar bīstamiem trikiem skatītājus jau ceturto gadu pēc kārtas pārsteigs iluzionists no Beļģijas – Ārons Krovs, taču visjautrākos šausmu brīnumus solās sniegt pats Drakula.

10. jūnijā plkst. 12 skatītāji tiek aicināti priecāties un just līdzi Eiropas un Krievijas jaunajiem burvju māksliniekiem, kas savus brīnumu jaunievedumus un trikus demonstrēs karstajās burvju cīņās – iluzionistu sacensību šovā, turpat uz Dzintaru koncertzāles skatuves. Spilgtu emociju lādiņš garantēts!

Ar katru gadu festivāla «Abrakadabra» programma bagātinās un šā gada jaunums būs mikromaģijas Galā šovs, kas notiks 9. jūnijā plkst. 19.30 «Hotel Jūrmala Spa» telpās – viesnīcas 11. stāva konferenču zālē. Šo šovu vadīs viens no pieprasītākajiem iluzionistiem Eiropā un Lasvegasā – Topas, kura oriģinalitātei un smalkajam humoram līdzinieku nav.

nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas