Tuvojas Latvijas Gada balva teātrī „Spēlmaņu nakts 2011/2012”


Jaunā Teātra sezona tikko kā sākusies, taču aiz kalniem nav arī kārtējā "Spēlmaņu nakts", kad Jura Gagaiņa veidotās Skatuves naglas tiks pasniegtas aizvadītās, 2011./2012. gada sezonas spilgtākajiem veikumiem Latvijas Profesionālajos Valsts, Pašvaldību un Neatkarīgajos teātros.


Šogad teātra balvas "Spēlmaņu nakts 2011/2012" ceremonija norisināsies 23. novembra vakarā.


Žūrijas komisija lems par laureātiem 18 nominācijās, kā arī tiks pasniegtas vairākas specbalvas, kā piemēram, Žūrijas specbalva, Balva par mūža ieguldījumu skatuves mākslā, skatītāju simpātiju balva, slepenā labvēļa balva "Gada jūsma" u.c.


Kā katru gadu, balsojums tiks organizēts Latvijas teātros, kā arī elektroniski un teātru apmeklētājiem būs iespēja izteikt savu viedokli par, viņuprāt, labākajām izrādē, aktieriem un aktrisēm aizvadītajā sezonā.


"Spēlmaņu nakts 2011/2012" ceremoniju veidos: režisors Kārlis Krūmiņš, scenārija autors Artūrs Dīcis, scenogrāfs Uģis Bērziņš un producente – Dana Čerņecova.


2011/2012. gada sezonas jauniestudējumu skates žūrijas komisijas sastāvā ietilpst teātra kritiķis Normunds Akots (Ambots) – žūrijas komisijas priekšsēdētājs, LTV raidījuma "100gr. Kultūras" vadītājs un Neatkarīgās Rīta avīzes kultūras nodaļas redaktors Arno Jundze, teātra kritiķe Maija Treile, televīzijas režisore Virdžīnija Lejiņa, dejas kritiķe Inta Balode, mākslas kritiķis Vilnis Vējš, televīzijas režisore un teātra kritiķe Linda Ģībiete, teātra un kino kritiķis Toms Treibergs, teātra zinātniece Maija Svarinska.


Foto: Publicitātes


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas