Valentīndiena 2012: pasākumi Rīgā un citviet LatvijāŠogad Valentīndienas pasākumu kalendārs aizsāksies jau 9. februārī, bet visvairāk koncerti, izrādes un cita veida pasākumi, kas veltīti visiem mīlētājiem un tiem, kuri savu otro pusīti vēl meklē, norisināsies otrdien, 14. februārī. Veido pats savu svētku sajūtu!

Mīlestības Svētki 2012

9. februārī "Sapņu Fabrikā" un naktsklubā "The Club" norisināsies "Mīlestības Svētki 2012" pasākums. Abās vietās varēs baudīt vakaru populāru un iemīļotu grupu un dziedātāju pavadībā, dzirdēt labākos DJ. Kā sola pasākuma organizētāji, neiztikt arī bez ugunīgiem deju šoviem, karstiem konkursiem un pārsteigumiem. "Sapņu Fabrikas" koncertšovā uzstāsies "Musiqq", "Tumsa", Aija Andrejeva, "Pienvedēja Piedzīvojumi", savukārt "Club Party" naktsklubā "The Club" apmeklētājus sagaida neskaitāmi pārsteigumi, par kuriem gādās dziedātājas – Dvīnes, Samanta Tīna.

Biļetes: "Biļešu servisa" kasēs. Iepriekšpārdošanā cena 3 LVL, pērkot uz vietas - 4 LVL. Pērkot biļeti iepriekšpārdošanā internetā vai uz vietas pasākumā ar SEB Studenta bankas karti, 20% atlaide. Viena biļete derīga vienreizējai ieejai pasākumos gan "Sapņu Fabrikā", gan "The Club". Ieeja no 18 gadiem.

Valentīndienas koncerts Lielajā Ģildē

Otrdien, 14. februārī, uz koncertu "Mīlas stāsti" Lielajā Ģildē aicina profesionālā pūtēju orķestris "Rīga", kur īpašā Valentīndienas koncertprogrammā uzstāsies Dita Lūriņa, Intars Rešetins un Jānis Kurševs, bet orķestri diriģēs Raitis Ašmanis. Koncertā skanēs fragmenti no pasaulslaveniem mūzikliem, kā L. Bernsteina "Vestsaidas stāsts", K. M. Šēnberga "Les Miserables", B. Andersona un B. Ulveusa "Šahs". Sākums plkst. 19.00.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties visās "Biļešu paradīzes" kasēs. Biļešu cena no 5 līdz 12 LVL.

Vīns un mūzika Spīķeros

Valentīna dienā klausītājus gaidīs arī "Latvijas Koncertu" jaunā koncertcikla "Vīns un mūzika" piedāvājums Spīķeru koncertzālē. Pasākumā varēs ļauties gan debešķīgas mūzikas, gan teicama dzēriena sniegtai baudai. Austriešu dueta "Nota Bene" (vijole un klavieres) atskaņoto Johannesa Brāmsa, Friča Kreislera, Volfganga Amadeja Mocarta un Helmūta Šmīdingera mūziku kuplinās sarunas un Austrijas vīna nama "Laurenz V" vīna "Singing Grüner Veltlinger" degustācija.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties visās "Biļešu paradīzes" kasēs. Biļetes cena ir 15 LVL.

Koncertzālē "Palladium" Linda Leen koncerts

Sv.Valentīna dienā, 14. februārī, plkst. 19.00 emocionāli bagātu pārdzīvojumu klausītājiem sagādās šarmantās dziedātājas Lindas Leen akustiskajā koncertā "Cinema" koncertālē "Palladium Rīga".

Biļetes: "Biļešu paradīzes" kasēs. Biļetes cena ir no 10 līdz 25 LVL.

Sanktpēterburgas Valsts ledus balets "Gulbju ezers"

Izsmalcinātas klasiskā baleta tradīcijas apvienojumā ar apbrīnojamu virtuozitāti uz ledus 14. februārī varēs baudīt hallē "Arēna Rīga", kur ar ledus balets ar izrādi viesosies pasaulslavenais Sanktpēterburgas Valsts ledus balets. Sanktpēterburgas Valsts ledus balets pirmo reizi pasaules vēsturē baleta izrādes iestudējis uz skatuves, kas klāta ar ledu, piešķirot kustībām vēl nebijušu grāciju un vieglumu. Trupā tās 44 darbības gadu laikā uzņemti tikai talantīgākie slidotāji, to skaitā daudzkārtēji Pasaules, Eiropas un olimpiskie čempioni daiļslidošanā.

Biļetes: "Biļešu servisa" kasēs. Biļešu cena ir no 12 līdz 30 LVL.

Samantas Tīnas pikantā koncertprogramma Ventspilī un Talsos

14. februārī plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā un plkst. 23.00 Talsu Tautas namā ekstravagantā dziedātāja Samanta Tīna aicina uz pikantāko Latvijas koncertprogrammu "Samantas Sex Songs", kurā ne tikai skanēs pasaulē populārākie pikantie megahiti, bet arī pirmo reizi Latvijas koncertu vēsturē būs redzams profesionāls sieviešu un vīriešu striptīzs. Apmeklētāju ievērībai – vecuma ierobežojums 16+.

Biļetes: "Biļešu servisa" kasēs. Biļešu cena ir 5 LVL.

"Muzikālais skudrupūznis"

Par godu visiem mīlētājiem VEF Kultūras pilī otrdien, 14. februārī, plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī uzstāsies grupas "Keksi" "Muzikālais skudrupūznis" kopā ar amizanto lietuviešu dziedātāju Aļģirdas Šuminskas. Grupa "Keksi" ar savu muzikālo programmu jau saņēmusi plašu publikas atzinību kā viena no labākajām Rock & Roll grupām Baltijā, savukārt tūre "Keksi muzikālais skudrupūznis" šī gada sākumā jau veiksmīgi izskanējusi Rīgas Kongresu namā, kā Liepājā, Ventspilī un Cēsīs.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīze" kasēs. Biļešu cena ir no 5 līdz 10 LVL.

Romantisku franču dziesmu programma Mālpils muižā

14. februārī Mālpils muižā ar romantisku franču dziesmu programmu uzstāsies dziedātāja Ineta Rudzīte. Dziedātājas franču soloprogrammā – ar nosaukumu "La Vie En Rose" ("Dzīve rožainā gaismā") iekļautas populāras dziesmas no franču zelta repertuāra (Edith Piaf, Dzo Dasen, Dalidas, Lara Fabiana u.c.), kas spēja aizkustināt, saviļņot ikvienu klausītāju.

"La Vie En Rose", akordionista un kontrabasa pavadījumā – ir ne tikai koncerts, vakara gaitā būs iespējams vairāk uzzināt par franču šansonu vēsturi, kā arī vairāk iedziļināties dziesmu tekstu nozīmē. Tāpat īpaši piedomāts par tērpiem un scenāriju, lai klausītāji spētu izjust Francijas šarmu.

Pirms un pēc koncerta ikviens būs laipni aicināts Muižas restorānā, kur pie iekurtiem kamīniem un sveču gaismā varēs baudītu izsmalcinātus ēdienus, kas tiks pagatavoti vis cauri izjūtot mīlestību, šarmu, Franciju, rozes smaržu.

Biļetes rezervēt pa tālruni: 67102555 un 26666600 vai e-pastu: info@malpilsmuiza.lv (vietu skaits ierobežots). Koncerta biļetes cena ir 6 LVL.

 

Valentīna dienas ceļvedī Liepājas teātrī skatītājiem tiek piedāvāta Robina Hodona komēdija "Šikās kāzas" Dž.Dž. Džilindžera režijā.

Darbība notiek kāda jauna vīrieša Bila (Mārtiņš Kalita) kāzu rītā, kurā viņš pamostas gultā ar kailu meiteni un nekādi nespēj atcerēties, kas viņa ir. Nav arī daudz laika domāt – ierodas Bila vedējtēvs un draugs Toms (Gatis Maliks), tūlīt jāierodas arī viņa līgavai (Signe Ruicēna). Mēģinot visu vērst par labu, Bils cenšas izmeloties, līdz pats savos melos pamatīgi sapinas.

Izrāde nominēta 2010./2011. sezonas "Spēlmaņu nakts" balvai nominācijā “Gada kustību mākslinieks” (I. Krasovska). Izrādes sākums plkst. 21.00.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīze" kasēs. Biļešu cena ir no 2 līdz 8 LVL.

Avots: svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas