Pasaku filma “Skaistule un Briesmonis” bauda skatītāju simpātijasASV kinoteātros skatītāju simpātijas iekarojusi pasaku filma "Skaistule un briesmonis". Filma piedzīvojusi veiksmīgu debiju, iekasējot 170 miljonus ASV dolāru.

Filma vēsta par to, ka saniknotā Burve pārvērta Adamu atbaidošā briesmonī par to, ka viņš bija ļauns, rupjš un egoistisks. Lai noņemtu lāstu sev un savas pils kalpotājiem, viņam ir nepieciešams pilnīgi izmainīties – kļūt labsirdīgam, mīlēt un būt mīlētam. Pa to laiku, kādā attālā ciematā dzīvo daiļā Bella, kuras tēvs, nākot no gadatirgus nomaldās un nokļūst noburtajā pilī. Bellai nekas cits neatliek, kā doties tēvam palīgā un viņa pat nenojauš, ka tur viņu sagaida liktenīga tikšanās.

Uz otro vietu noslīdējusi iepriekšējās nedēļas līdere - piedzīvojumu filma “Kongs: Galvaskausa sala” ar iekasētiem 28,8 miljoniem.

Uz trešo vietu pakāpusies asa sižeta filma “Logans” ar iekasētiem 17,5 miljoniem, savukārt uz ceturto vietu atkāpusies šausmu komēdija “Prom” ar iekasētiem 13,2 miljoniem.

Topu šonedēļ noslēdz - “The Shack” ar teju 6 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2018 Visas tiesības paturētas