Summer Sound festivālā būs urbānajai kultūrai veltīta Stenders skatuveFestivāls Summer Sound sadarbībā ar Stenders šogad piedāvās urbānajai kultūrai veltītu skatuvi pludmalē.

“Urbānā kultūra, repa un deju mūzika šobrīd ir topu virsotnēs un pieprasīta kā jauniešu, tā arī vecākā auditorijā, tāpēc esam priecīgi, ka šogad sadarbībā ar Stenders varam piedāvāt skatuvi veltītu tieši šai kultūrai, ar labākajiem pašmāju hip-hopa izpildītājiem un elektroniskās mūzikas dīdžejiem,” teic Uldis Pabērzis, festivāla Summer Sound organizators.

Festivāla skatuve atradīsies pludmalē, netālu no pludmales ieejas un tā priecēs ar šādu mākslinieku uzstāšanos: Singapūras Satīns, Kreisais Krasts, Latgalīšu reps, VIŅA, Ziedu Vija, MARTA, NiklāvZ, DJ Rudd, DJ Gustavito, DJ Aspirīns, Makree (live), DTD, DJ Ai-va un citiem māksliniekiem, kuru vārdi tiks izziņoti tuvojoties festivālam.

“Mēs esam gandarīti būt par daļu no šīs vasaras enerģiski un muzikāli uzlādētākā notikuma! Šogad Stenders īpaši pārsteidz jauniešus ar vairākiem jaunumiem: daudz dinamiskākiem vannošanās produktiem – želejziepēm un dušas kubiņiem, kas, tāpat kā mākslinieki uz mūsu urbānās kultūras skatuves, ir īsts pārsteigums – svaigs, nepieradināts un unikāls,” stāsta Kristīne Grapmane, Stenders mārketinga direktore.

Iepriekš festivāls Summer Sound ir izziņojis čigānu panka karaļus Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlecošo zvaigzni Dynoro, nīderlandiešu DJ duetu The Him un labākās pašmāju grupas un izpildītājus – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendāro festivāla dīdžeju Tomu Grēviņu, DJ Aspirīns, DTD, ekstravaganto apvienību Ziedu Vija, lietuviešu Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citus māksliniekus. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas