“Zirgu pasts” aicina uz Valmieras teātra viesizrādēmJūnijā teātra namā “Zirgu pasts”  viesosies Valmieras Drāmas teātris ar izrādēm  “Ziema zem galda”  un “Bask@bols.lv”.

6. jūnijā plkst. 19.00 un 7. jūnijā plkst. 13.00 un 18.00 teātra namā  “Zirgu pasts” būs skatāma pasaka pieaugušajiem “Ziema zem galda”. Savukārt 4. jūnijā plkst. 19.00. atraktīvas sarunas par basketbolu un dzīvi piedāvās izrāde “Bask@bols.lv”.

Rolāna Topora luga “Ziema zem galda” Valmieras teātrī iestudējis režisors Ģirts Ēcis. Tā vēsta par skaisto kāju īpašnieci, tulkotāju Floransu, un viņas apakšīrnieku kurpnieku Dragomiru, kurš ir tik trūcīgs, ka spiests mitināties... viņas pagaldē. Kad Dragomiram pievienojas viņa brālēns vijolnieks Gricka, šāda mākslinieciska sadzīvošana kļūst par iemeslu apkārtējo ļaužu skaudībai.

Lomās: Māra Mennika, Māris Bezmers, Kārlis Neimanis, Imants Strads, Inga Siliņa.

Režisora Regnāra Vaivara izrāde «Bask@bols.lv» aicina atbildēt uz jautājumiem: Vai atdodot sevi simtprocentīgi sirdslietai, kaut kas paliek pāri arī dzīvei? Kā sevi sagatavot smagam, mērķtiecīgam darba? Cik viegli ir izšķirties starp efektīgu trīspunktnieku un sīvu cīkstiņu zem groza? Vai no citiem iespējams prasīt to pašu, ko no sevis? Ko iespējams mācīties no nodevības? Uz šiem un citiem jautājumiem izrādē atbildēs aktieris Rihards Jakovels.

Biļetes uz izrādēm pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas