3. martā Valmieras drāmas izskanēs traģiskais mīlas stāsts “Agrā rūsa”


«Muzikālais teātris ARS NOVA” šajā sezonā pirmo reizi 3. martā Valmieras drāmas teātrī izspēlēs Jāņa Lūsēna un Pētera Brūvera traģisko mīlas stāstu „Agrā rūsa”. Mūzikls veidots pēc Elīnas Zālītes romāna „Agrā rūsa” motīviem, tajā lomas atveido populāri solisti un Valmieras drāmas teātra aktieri, un izrādē piedalās orķestris Jāņa Lūsēna vadībā.


Ar noplukušu čemodānu reņģu piesmakušajā istabiņā sākas Elzas gadiem lolotais sapnis par skaistu un bezrūpīgu dzīvi Rīgā, kas pat krāšņākajā vasaras laikā izrādās dūmakaina un putekļaina. Apmānot savas ilgas pēc mājām un spožo ilūziju sabrukuma sāpes, Elza soli pa solim nokļūst mirguļiem un vizuļiem aizslēptajā postošajā modes pasaulē. Kārotā naudas greznība drīz vien rada ne vien apnikumu, bet arī nicinājumu un naidu, kas iedrošina baisam noziegumam ziedošās mīlestības brīvībai. Negaidīti tā pārtop vien par atmiņu gleznas drumslām izkropļotajā paradīzē. Sods dziedina jaunai dzīvei, kur kļūda vienam var izrādīties laime otram, atkal no jauna sagriežot likteni neparedzamā virpulī. Tikai jasmīni turpina nesatricināmi ziedēt un smaržot, līdz neprātam apreibinot mīlestību alkstošos…


Muzikālais iestudējums „Agrā rūsa” ar panākumiem un plašu skatītāju atsaucību tika spēlēts Valmieras drāmas teātrī kopš 2010./ 2011 sezonas.


Mūziklā lomas atveido Ance Krauze - Elza, Uģis Roze - Žanis Ķikulis, Andris Ērglis - Italo, Amber - Cimbare un Valmieras drāmas teātra aktieri  -Kārlis Neimanis, Māris Bezmers, Ieva Puķe, Elīna Vāne, Inese Ramute, Aigars Vilims, Arnolds Osis, Oskars Morozovs, Mārtiņš Liepa un citi.


Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas