ASV kinoteātros jauns līderis – «Domā kā vecis arī»Ziemeļamerikas kinoteātros parādījies jauns līderis - komēdijas  «Domā kā vecis» (Think Like A Man) turpinājums «Domā kā vecis arī» («Think Like A Man Too»).

Filma, kuras pamatā ir komiķa Stīva Hārvija bestsellers «Act Like a Lady, Think Like a Man», pirmajā nedēļā iekasējusi 30 miljonus.

Filma ar nelielu pārsvaru apsteigusi pagājušās nedēļas līderi - komēdiju «Džampstrīta 22», kas noslīdējusi uz 2. vietu. Trešā vietā topā atrodas animācijas filmas «Kā pieradināt pūķi» otrā daļa, savukārt ceturto vietu ieņem filma "Džersijas puiši". Uz piekto vietu noslīdējusi pasaku filma "Melnā feja Malefisenta", bet Toma Krūza grāvējs «Rītdienas robeža» ieņēmusi topa sesto vietu. Uz septīto vietu noslīdējusi arī rakstnieka Džona Grīna romāna «Mūsu zvaigžņu vaina» ekranizācija, kas pirmajā nedēļā piedzīvoja fenomenālus panākumus, iekasējot 48,2 miljonus dolāru. Top 10 noslēdz filmas "X cilvēki: Bijušās nākotnes dienas", "Šefpavārs" un piedzīvojum filma "Godzilla".

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas